25.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Çakır, Doğanşehir’i gezdi

Çakır, Doğanşehir’i gezdi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Doğanşehir Belediyesi’ne bağlı Erkenek Mahallesi’ndeki asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.jk

Doğanşehir İlçesi Erkenek Mahalle gezisine Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcıları Ertan Mumcu, Zeki Sarılar, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ile bazı daire başkanları ve şube müdürleri de katıldı. Yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür eden Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, “Gerçekten çok güzel çalışmalar yapılmakta. Bu sene Büyükşehir olmamıza rağmen, özverili gayretler neticesinde birçok çalışma yapıldı. Büyükşehir Belediyemizin önümüzdeki yıllarda daha büyük çalışmalar yapacağına inanıyorum. İnşallah önümüzdeki sene Erkenek daha güzel bir görünüme kavuşmuş olacak. Erkenek’liler tozdan ve çamurdan kurtulmuş olacaklar. Yapılan bu hizmetlerden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum, daha da güzel hizmetler yapacağına inanıyorum” dedi.

Birlikte planlıyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, “Doğanşehir ilçemizde biri statik, diğeri de sıcak asfalt ekibi olmak üzere iki ekibimiz çalışmalarına devam ediyor. Erkenek Malatya’mızın güzide yerleşim yerlerinden biri. Özellikle burada üç noktada asfalt eksikliği vardı, şu anda bu noktalardan birinde sıcak asfalt çalışması yapıyoruz. 2 kilometre olan bu alandaki çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamış olacağız” dedi. Bazı cadde ve sokaklarda altyapı eksikliğinin olduğunu belirten Başkan Çakır, “Yıllar önce yapılmış olan ve şu anda yıpranmış durumdaki alt yapı eksikliklerini de programa aldık. Alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra buralarda kilit taşı döşemesi yapılacak. Bu bölgemizde yaptığımız çalışmaları Doğanşehir belediyemiz ile birlikte planlıyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.