TürkiyeSON - 30.09.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

AĞBABA’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.Kurban  Bayramı’nın birlik ve beraberliğin simgesi olduğunu belirten Ağbaba, bayramın Türkiye’ye güzellikler getirmesini diledi.

Reklam

Açıklamasında, “Kurban Bayramı’nı derin bir ekonomik ve siyasal buhran içerisinde karşılıyoruz” diyen Ağbaba, “ailelerin bayram erzakı alamadığı,emeklilerin torunlarına harçlık veremediği, yoksullaşmanın her geçen gün arttığı bir dönemde Kurban Bayramı’nı karşılıyoruz. Bu derin ekonomik ,sosyal ve siyasal krize rağmen umutsuzluğa kapılmayacağız. Her sorunumuzu birikimle, akılla, bilgiyle, deneyimle çözeceğiz. Aydınlığın, özgürlüğün, refahın ve huzurun olduğu bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Biz çok iyi biliyoruz ki Türkiye’nin  huzura, birlikteliğe, berekete ve yardımlaşmaya ihtiyacı var.İhtiyacı olan her şeyi elele vererek hayata geçireceğiz.” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Sevgi, saygı, barış ve kardeşlik dilekleriyle tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını kutluyor, herkese sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini diliyorum.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: