TürkiyeSON - 18.09.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

Chp Öz Yönetime destek veriyor

Chp Öz Yönetime destek veriyor
Reklam

AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, “CHP, yaptığı kurultayın sonuç bildirgesinin 3’üncü maddesinde HDP’nin öz yönetim diye bas bas bağırdığı özerklik hikayesine destek verdi. CHP’nin gerçek yüzü işte bu” dedi.
AK Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen 5. Dönem 6. İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda CHP’ye sert sözlerle yüklendi. Konuşmasında, CHP 35’inci Olağan Kurultayı’nda yaşananlara göndermelerde bulunan Ercoşkun, CHP Genel Kurulu Sonuç Bildirgesi’nde özerk yapılarak atıfta bulunulduğunu ve CHP’nin HDP’ye bu atıfla destek çıktığını belirtti.
Ali Ercoşkun, “CHP Genel Kurulu’nun sonuç bildirgesinde kabul edilen bir bildiri var. Teşkilatlarımızın, gittikleri her kahvehanede, her işyerinde ve her evde bunu paylaşması lazım. CHP Genel Kurulu’nda kabul edilen sonuç bildirgesinin 3’üncü maddesinde ‘özerk yapılara’ atıfta bulunuluyor. Hani şu HDP’nin ‘öz yönetim’ diye bas bas bağırdığı özerklik hikayesi var ya, CHP işte ona destek veriyor. Vatanın milletin bölünmez bütünlüğüne karşı bu vatan hainlerinin ortaya koyduğu özerklik o özyönetim safsatalarına destek verildi CHP Genel Kurulu’nda. CHP’nin gerçek yüzü işte bu” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: