TürkiyeSON - 10.12.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

CHP’de sandık güvenliği eğitimi

CHP’de sandık güvenliği eğitimi

FF

Malatya Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonunda düzenlenen ‘Sandık Güvenliği Eğitimi’ne CHP İl Başkanı Enver Kiraz ile Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe başkanlığı görevlileri ve sandık görevlileri katıldı.
Eğitim toplantısının açılışında konuşan CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Malatya olarak son dönemlerin en etkin seçim çalışmasını yürüttüklerini belirterek 7 Haziran’da iktidara yürüyeceklerini söyledi. Seçim bildirgelerinin bir partinin iktidara geldiğinde hala verdiği söz olduğunu ifade eden Kiraz, CHP’nin seçim bildirgesinin işsize, emekliye, asgari ücretliye ve toplumda daha önce hak ettiği gibi yaşayamayan bütün kesimlere yönelik olduğu için karşılık bulduğunu belirten Kiraz, “Herkes umut olarak CHP’yi görmeye başladı. Herkes CHP’de rahat bir nefes alacağını ve mutlu olacağına inanıyor” diye konuştu.

 

Seçimlere 2 hafta gibi bir zaman kaldığını dile getiren İl Başkanı Kiraz, iktidar partisi ile yarıştıklarını ancak adil bir yarış sergilenmediğini söyledi. İktidar partisinin Malatya’da, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sesi ile oy istediğini kaydeden Kiraz, “Normalde tarafsız olması gereken Cumhurbaşkanın sesi ile propaganda yapmaya çalışıyorlar. Cumhurbaşkanının sesini seçim malzemesi yapıyorlar. Çünkü Malatya’da verdikleri bir şey yok, anlatacakları bir şey olmadıkları için ancak Cumhurbaşkanının sesi ile belki Malatyalılara seslenirsek oy alabiliriz düşüncesindeler” dedi.

 

İktidar Partisinin Cumhurbaşkanının sesi ile kendilerinin ise adayları ile Malatyalıların karşısına çıktıklarını belirten Kiraz, sandık görevlilerine seçim günü büyük görev düştüğünü söyledi. CHP’nin iktidara yürüyüşünde sandık görevlilerine büyük rol düştüğünü söyleyen Kiraz, “CHP iktidarı geliyor. Buna inanın, herkesi inandırın” dedi.
Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: