TürkiyeSON - 29.06.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Çimen söyleşiye katıldı

Çimen söyleşiye katıldı

ıııııııııııııı

İlk olarak Doğanyol’a giden Müftü Çimen, burada İlçe Müftüsü Muzaffer Uluç ile Doğanyol’da görev yapan, İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyımlar ile bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Müftü Çimen, personele görevleri ile ilgili dini ve mesleki konularda tavsiyelerde ve tecrübe paylaşımında bulundu.

İl Müftüsü Çimen daha sonra beraberinde İlçe Müftüsü Muzaffer Uluç ile beraber Doğanyol Kaymakamı Serdar Karal’ı da makamında ziyaret etti.

Reklam

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Müftü Çimen’in bir sonraki durağı ise Arguvan ilçesi oldu. Burada da Arguvan İlçe Müftülüğü bünyesinde görev yapan personel ile yapılan tanışma toplantısına katılan Çimen, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Toplantıya İlçe Müftüsü Zekeriya Koşum ile Arguvan’da görev yapan Vaiz, İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım ve Kur’an Kursu öğreticileri katıldı. Müftü Çimen daha sonrasında ise Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ı ziyaret etti. Çimen, toplantı sonrasında ise trafik kazası geçiren Arguvan, Çiftlik Mahallesi Camii İmam Hatibi Abdurrahman Uğurlu’ ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: