TürkiyeSON - 04.07.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Çocuk evlerine beş yıldızlı iftar

Çocuk evlerine beş yıldızlı iftar

İftar-Yemeği

İİBF’liler (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezun ve Öğrencileri) Derneği Başkanı Murat Karaca, sosyal olarak korunma ihtiyacı duyan çocuklara yönelik toplumsal farkındalığın artmasının çok önemli olduğunu ve Malatya’da faaliyette bulunan işletmelere bu alanda önemli sorumluluklar düştüğünü ifade etti.

Başkan Karaca, “Bir ilin kalkınması sadece iyi kar eden kurumların sayısının artmasıyla gerçekleşemez. Bunun yanı sıra toplumsal sorunlara duyarlılığın da aynı hızla artması gerekir. Bugün çocuklarımızla birlikteyiz. Hilton Otel’de çocuklarımızı ağırlıyoruz, bu güzel ayda hep birlikte iftar yapıyoruz. Bunun diğer işletmelere de örnek olmasını temenni ediyorum. Malatya Girişim Grubu’nun göstermiş olduğu bu örnek projenin diğer işletmelerimizce de benimseneceğine inanıyorum. Bu güzel etkinliğe katkı veren Hilton Oteli Genel Müdürü Haluk Bilgili’ye ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Reklam

Düzenlenen iftar yemeğine İİBF’lier Derneği Başkanı Murat Karaca, Çocuk Evleri Sorumlusu Mehmet İrsin, çocuk evleri eğitimcileri ve çocuklar katıldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: