TürkiyeSON - 25.02.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Çok bilmişler vay bee

Çok bilmişler vay bee
Reklam

Artık yazmayacağım  diyorum ama  sabırlarımızı zorlamaya başladılar yav kardeşim neyin kafasını yaşıyorsunuz birilerini seviyorsunuz diye diğerlerine vurmanız mı lazım zihniyetiniz  bu kadar alçak olabilir mi hayret ediyorum?

 

Neymiş efendim internet gazeteciliği  varmışta sosyal medyadan yazılar yazılıyormuş da onlara itibar etmeyinde  sadece bizim çıkardığımız gazeteye itibar edin güvenin en doğru yazıları bizler yazıyormuşuz da.Hayırdır neyin doğru yazdığınızı sadece sen yanındaki üç beş tane genç ve çakma olarak futbolun içresinde  bulunmaya çalışan yanlı  arkadaşlarınıza yutturabilirsiniz.

 

Utanmadan hala İrfan Buz hoca için yönetim gönderdi yazıları yazarak aklın sıra karalama kampanyası yapmaya çalışan zavallılarsınız.Hani bişey yazdığınız zaman sportif traktörden kulüp yöneticilerinden bilgi alarak  gerçeklerden bahsediyordunuz. Bumu sizin gerçekliğiniz  İrfan Buz’ un kendi isteğiyle ayrıldığını  sağır sultan bile biliyor da  sizlerin neden zoruna gidiyor ki  gerçekleri yazamamak o kadar  zor mu  be çok bilmiş futbolun akil insanları…….

 

Sizler değimliydiniz ki İrfan Buz’un 1 milyon tl tazminatı haber yapanlar noldu kulüp açıklamayı yaptı böyle bir ne anlaşma  var nede öyle bir para kapak gibi oturmuştur. Sanırım artık 44malatyason@gmail.com(MALATYASON) internet gazeteciliği  her zaman gerçekleri yazan kimsenin adamı olmayan kalemini her zaman dik tutan  hiçbir kuvvet karsısında  boyun eğmeyen  doğruların adresidir bu saatten sonrada öyle olmaya devam edecektir.Öyle birileri mutlu olsun diye  birilerini belden aşağı vurmakmı gazetecilik birilerine şirin gözükmek içinmi  her kesime saldırmak mı gazetecilik .

 

Şunu şu küçük beyninize koyun  asparagas  haber yakmak için kim birilerine kurumlara zarar vermek isterse kusura bakmasın bizler daha ölmedik gereken yerde gereken kim olursa olsun cevabını her türlü alır.

 

ben şahsım olarak ta  bu sene alkışı en çok hak eden  İnönü Üniversitesi Rektör  yardımcısı  Profesör Anatomi Bilim Başkanı Beden Eğitimi Müdürü Sayın Davut Özbağ ve yönetim kuruluna  Murat Kaya Pınar’a  Emin Kafkas  hocama Zafer Kılınçer hocama ismini yazamadığım yöneticilere gösterdikleri mücadeleden dolayı  takımı ikinci amatörden alıp bal ligine çıkardıkları için azimleri çalışma zevkleri işi amatör olarak görünse de  yönetim anlamında profesyonelce yapmaları  çalışmaları alkışı  hak ediyorlar.

 

Benim buradan size son uyarım hangi yazıyı ne maksatla ne amaçla ne yazdığınızı çok iyi biliyorum.Geçen alacağın cevapları çok iyi aldın.Bu saatten sonra kusura bakma üslubum  daha sert olur araya,hatırı kişiler girse de  bişeyler anlayamazlar.Bilmem anlatabildim mi zaten senin artık zerre hatırın  yok yanımda bu  kadar art niyetle yazılar  yazacaksınız,her kesime saldıracaksın sonrada hiçbir şey olmamış gibi  davranacak yok öyle bir dünya  kusura bakma futbolun akilleri….

 

MİKAİL ÖKKE

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: