26.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

“Çok çalışmaya varız”

“Çok çalışmaya varız”

Seramik sektörünün öncü markalarından Yurtbay Seramik, 11-13 Aralık tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanındaki bayileriyle bir araya geldi. Bu yılki Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı, görkemli bir organizasyonla Voyage Belek Golf & Spa, Antalya’da gerçekleşti. Toplantıda Yurtbay Seramik’in önümüzdeki yıllara yönelik yatırım ve büyüme hedefleri açıklandı, yeni ürünler bayilerin beğenisine sunuldu.

 

YURTBAY+SERAMIK+BAYI+TOPLANTISI

LTER+YURTBAY+-+Kopya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yurtbay Seramik San. ve Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay, Yurtbay Seramik San. ve Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Girgin, üst düzey yöneticiler, yurtiçi ve yurtdışından gelen Yurtbay Seramik bayileri, saha satış ve pazarlama ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirilen Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı 2014’de, Yurtbay Seramik’in bugünü ve geleceği masaya yatırıldı.

İlter Yurtbay: “Çok çalışmaya varız”

11-13 Aralık tarihlerinde Voyage Belek Golf & Spa, Antalya’da gerçekleşen toplantıda açılış konuşmasını Yurtbay Seramik San. ve Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay yaptı. Bayilerini her zaman Yurtbay Ailesi’nin birer ferdi olarak gördüklerini ifade eden İlter Yurtbay, hedeflerine ulaşmada bayilerinin çok önemli yeri olduğuna, bu amaçla dayanışma ve iletişimin artırılmasına önem verdiklerine değindi. Yurtbay Seramik’in sektörüyle ilgili tüm gelişmeleri, trendleri yakından takip etiğini, kuruluşundan günümüze sürekli kendini yenileyen, öngörüleri ile sektöre yön veren, öncülük eden bir yaklaşım içinde olduğunu aktardı. İlter Yurtbay sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye büyürken ve ülke ekonomisi gelişirken, sadece seramik sektöründe değil tüm sektörlerde bir rekabet yaşanıyor. Bu yarıştaki hedeflerimiz yüksek. Yurtbay Seramik olarak hedeflere ulaşılmasında üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Şirketler grubumuzu için olduğu kadar ülkemiz için de, sürekli ilerlemek ve büyüme sağlamak için çok çalışmaya varız.”

Üçüncü fabrika yatırımı devam ediyor

Yurtbay Seramik San. ve Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Girgin ise, 2015 yılına doğru giderken Yurtbay Seramik’in yurtiçi ve yurtdışında önemli hedeflere koştuğunu, bu yıl 35.000 m2 kapalı inşaat alanı ile üçüncü fabrika yatırımına başladıklarını, 2015 yılında kapalı alanın 115.000 M2, kapasitenin ise 30 milyon M2 olarak planlandığını ifade etti. 2015 yılında ilave 7 milyon M2 büyük ebat üretim tesisinin devreye gireceğinden de söz etti. Girgin; Yurtbay Seramik’in son yıllarda iş dünyasına yönelik yapılan bütün araştırmalarda ve yayınlanan tüm istatistiklerde yükselişe geçtiğine dikkat çekti. AR-GE yatırımlarının hız kazandığından söz etti ve Türkiye’deki yaygın bayi ağıyla sektörün önemli oyuncuları arasında olduklarını belirtti.

Mustafa Girgin’in ardından söz alan Yurtbay Seramik Pazarlama A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Peker ise, “Yurtbay Seramik’in 2015 yılı için satış politikalarının yanı sıra sunulacak hizmetlerden söz etti. Bayi açılışlarına ve showroom düzenlemelerine önem verdiklerine, yeniliklerin devam edeceğine değindi.

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri verildi

Yurtbay Seramik tarafından geleneksel hale getirilen Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması’nda dereceye girenlere de ödülleri bayi toplantısında takdim edildi. Yarışmanın birincisi olan İzmir Ekonomi Üniversitesi-Güzel Sanatlar&Tasarım Fakültesi, Endüstriyel Tasarım 4. sınıf öğrencisi Tuğçe Oğuztürk 5.000 TL’lik para ödülünü kazandı.

Yarışmanın ikincisi Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi / Endüstriyel Tasarım 4. sınıf öğrencisi Eyüp Yılmaz, I-Mac masaüstü bilgisayarın sahibi oldu.Yarışmanın üçüncüsü Anadolu Üniversitesi / Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Endüstriyel Tasarım 4. sınıf öğrencisi Aslı Erkun ise I-pad kazandı. Prof. Dr. Üstün Dökmen’in konuşmacı olarak katılım sağladığı toplantı, Yurtbay Seramik Pazarlama A.Ş. Satış Müdürü Kemal Saygı’nın kapanış ve teşekkür konuşması ile son buldu. Gala yemeğinde ise Sidenur Töre ve Mustafa Keser sahne aldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.