TürkiyeSON - 02.10.2023 -

Cücemen yeni yönetime başarılar diledi

Cücemen yeni yönetime başarılar diledi

Genel-Kurulu-Toplantısı

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Malatya Şubesi’nde gerçekleştirilen olağan genel kurula, MASKF Başkanı Seyfullah Özdemir, Malatya Saha Komiserleri Başkanı Nurettin Karaağaç, futbol il temsilcisi kahraman Fırat, TÜRFAD Başkanı Mahmut Cücemen, Faal Hakem ve Gözlemciler Denek Başkanı Zafer Demir, İl Hakem Kurulu Başkanı Akın Öz ve ASGD Başkanı Akif Çelik ile antrenörler katıldı. Olağan genel kurulda bir konuşma yapan Seyfullah Özdemir, antrenörlerin eğitici bir rol üstlendiklerini kaydederek, “Antrenör, çocuğun yetişmesinde aile kadar önemli bir yere sahiptir. Yüzlerce gencin bu anlamda sizleri örnek aldığını unutmadan bu mesleği icra etmelisiniz” dedi.

CÜCEMEN YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLEDİ 

Yapılan konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek liste halinde gerçekleştirilen seçimde, Nihat Bayındır TÜFAD Malatya Şube Başkanlığı görevine yeniden seçildi.Seçim sonrası bir konuşma yapan Nihat Bayındır, amaçlarının Malatya futbolunu ve antrenörlerini daha ileriye taşımak olduğunu ifade ederek, “Bizim gayemiz antrenörlerimizle birlik ve beraberlik için daha ileriye gitmek. Bu anlamda da bütün antrenörlerimizin desteğini bekliyorum” şeklinde konuştu. Seçimde divan başkanı yardımcılığını yapan Mahmut Cücemen, yeni yönetime başarılar diledi.

Nihat Bayındır başkanlığındaki TÜFAD Malatya Şubesi yönetimi şöyle oluştu:

Cumali Dedeoğlu, Süleyman Kale, Suat Yağız, Muharrem Zeyno, Eyüp Menge, Kadir Gülver, Hacı Burak Taştekin, Sezer İnce, Serkan Erkoç, Hüseyin Ökke, Murat Taştan, Erdoğan Özdemir, Bayram Baysal, Yılmaz Aslan.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: