TürkiyeSON - 24.04.2024 -

CUMANIZ HAYRA VESİLE OLSUN

CUMANIZ HAYRA VESİLE OLSUN

CUMANIZ HAYRA VESİLE OLSUN

İstanbul Antlaşması Dinimize Uygunmu ? Sayın Diyanet Başkanı ve Diyanetin Üst Kademesi Diyanet bu konuda Susarsa Yarin Diyanete”de kimsenin İnancı ve Saygısı Kalmaz İstanbul Antlaşması bilindiği gibi 1 Ağustos 2014 De yürürlüğe girdi.

2011 yılında O Zaman Başbakan olan Şimdiki Cumhurbaşkanı Tasarıyı imzaladı. Bu İmza ile Sözde Bu konuda Öncü Rol aldığını Sözde İmzanın Sembolik değer taşıdığı ve En kötüsü İnananlar için Sözüm Bu imzayla Ülkemin Saygınlığı artığını belirtiyor Ülkemde Aile Ortamı kalmamış Dini Alet edip Ülkemin her yerlerini Bombalanmış Çocuklarımızın geleceğini kurtarmak Biz Uğraş verirken Ülkemin İçine Girmiş Sözde Misyonerler Din Eğitimi verme görünümlü Özde Çocuklarımızın her kötü ortama hazırlanmasın sağlamak için TC Devletini kendine Mekan edinmişleri Varken birde İstanbul Antlaşması Tabiri Caiz ise tuzu biberi olmuştur .İşin ilginç yanı 24 Kasım 2011 Kim Dış işleri Bakanı İse Komisyonuna “Sözleşmeye çekince koymadan imzalanmasının önemli olduğu”na vurgu yapılmıştır . Hayırdır ALİ BABACAN olmalı O yıldaki Dişileri bakanı 2011 yılında ilk imza Zamanı Yürürlüğe girdiği Zamanda AHMET DAVUTOĞL’DUR. Tezata bakın Bugün ikisi de Sayın Cumhurbaşkanın yanlış yaptığını ve bunlar iyi yapacak diye Parti kurma Hayalleri var demek oluyor Yarım kalan işleri Tamamlamaya gelecekler.

 

Şimdi Bizim Milli İdareye Sığmayan İslamla uzaktan yakından ilgisi olmayan Hatta İSLAMI Dışlayan Örf ve Adetlerimizi bitiren Bu yasa Milli Hukuğ’a Aykırı ve bir Suç Anlaşması-dır Şimdi DİYANET Çıkıp her Platforma’da Hatta Cumhurbaşkanına bu yasanın Dinimize Uygun olmadığının FETVASINI vermelidir Kahrolsun 571 Uğraşan Kafir Düzen Kıyamete kadar Sürecek 571 Nuru bugün 1453 Zulmü diyenler yarin Haşa fırsat verirseler 571 Zulmü bile diyecekler Ülkemin Geçmişi var Geleceğine yön verenlere ALLAH’IN kelamı ile son buldurun Yada O makamları boş yere Meşgul etmeyin .

Vesselam

MALATYALI HAKKI ŞENYİĞİT

BİZE ULAŞMAK İÇİN: 44malatyason@gmail.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ