TürkiyeSON - 24.02.2024 -

Çürümek ve Çirkinleşmek

Çürümek ve Çirkinleşmek

ÇÜRÜMEK VE ÇİRKİNLEŞMEK

 

Kırşehir’e doğru yola çıkmaya hazırlanan Prof. Dr. Ümit Özdağ’ı arayan il Başkanı Arif Ekici ‘Hocam, Teşkilat Başkanımız Şevkat Çetin’in talimatı var, sizi il binamızda ağırlayamacağız’ diyerek durumu anlattı. Önce iftira Sonra yalan, iftira, karalama. . Belden aşağı hücum başladı. Ekran ekran dolaşıp küfür dolu sözlerin sahipleri siz kimsiniz bunu bir açıklayın duyalım. Çürümeye başladığımız gerçeğini biliyoruz. Fakat Ümit bey ve beraberindeki heyeti nasıl il teşkilatına almazsınız? O Ümit bey daha fazla değil bir kaç ay önce genel başkan yardımcısı değil miydi? Ümit Hoca halen Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili değil mi?

 

Bu çürümeyi seyretmeye tahammül etmek ülkücü irade için züldür. Bunu yapmaya hakkınız var mı? Balgat sakinlerindeki çürümeyi anladım ama bunu destekleyen insanımızı anlayamadım. Çürümeden daha çok bu çürümeyi seyreden bir kitlenin olması daha tehlikeli. Çürümüşlüğe rıza gösteren çürümüşlüğü kabul eden anlayış esas tehlike burada. Çürümüşlüğü kabul eden koltuğu korumak uğruna her şeyi yapar. Son günlerde yaşanan ekran ekran gezen bütün çirkinliklerini sergileyen bir anlayış peydahlandı. Çirkinlik kalplerden dile dökülmeye başladı. Balgat sakinleri şokta galiba. Mayıs sendromu başladı bunlarda.

 

Ekran bülbülü kesildiler. Balgat tahrik ediyor. Adayların kendileri ile aynı dili konuşmalarını sağlamak için belden aşağı hücum ediyor. Sayın adaylar meydanlara inerken buna dikkat ederlerse sevindirici olur. Çirkinliğin girdabında onlar boğulsun bırakın. Meydanlardaki heyecan ile Balgat sakinlerine cevap verme üslubu iyi ayarlamalı. Sayın adaylar meydanlara inerken ülkücüler de kucaklaşıyor. Bütün adaylar daha sakin bir şekilde Balgat’a cevap yerine program anlatsanız ne büyük iyilik yaparsınız ülkücülere.

 

Balgat sakinleri ülkücüleri birbirine düşman etme taktiği ile hareket ediyor. Bu pis bir oyundur bu oyuna düşülür ise bu dava zarar görür. Onlar söylemi çirkinleştirme gayretinde. Süreci bu şekilde sabote etme düşüncesinde. Sayın adaylar ve ülkücüler uyanık davranmak ve bu oyunu bozmak zorundadır. Son günlerde çirkinleşmenin temelinde ülkücüleri birbirine düşürme hayali var.

 

 

Ülkücülerin gönlünden düşersiniz demenin mantığı kalmadı artık. Onlar ülkücüleri yıllar önce silmişlerdi. Bundan dolayı Balgat rahatça gündemi üslubu çirkinleştirir. Sataşır hakaret eder tahrik eder. Biz yolumuza devam ederken ne dilimizi ne de gönlümüzü çirkinleştireceğiz. Süreç kısaldıkça saldırılar artacak gibi. Aman dikkat…

 

 

Haydi Türkiye gülümseyen bir MHP için.

 

DOĞAN AY

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.