TürkiyeSON - 10.12.2023 -

Demirören; Malatya’yı daha iyi yerlerde göreceğiz

Demirören; Malatya’yı daha iyi yerlerde göreceğiz

Demirören

Yıldırım Demirören, camiayı tebrik ederek, Malatya’yı daha iyi yerlerde görmek istediğini ifade etti. Malatya’ya TFF tesislerini incelemek ve Yeni Malatyaspor’un şampiyonluk kupasını vermek için geldiğini kaydeden Demirören, “Camiayı ve futbolcuları tebrik ediyorum. Malatya’yı daha iyi yerlerde, inşallah o eski yerinde görmek isteriz. Büyük ekonomik sıkıntılardan sonra Malatya büyük bir zoru başardı. Malatya tekrar toparlanıp yukarılara doğru çıkmaya başladı. Allah’tan devamını diliyorum” diye konuştu.

“BELKİ BU CEZALAR BAŞKANA UĞURLU GELMİŞTİR”

Yıldırım Demirören, Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek’in geçen sezon aldığı cezaların sorulması üzerine gülümseyerek, “Belki bu cezalar başkana uğurlu gelmiştir” şeklinde cevap verdi. Başkanın bir ceza aldığını ve bu cezanın bozulamayacağını belirten Demirören, “Maalesef başkan bir ceza almış. Tahkimin verdiği karar bozulmaz. Yapacak bir şey yok. Belki de bu cezalar başkana uğurlu geliyordur” ifadelerini kullandı.

“BEŞİKTAŞ’IN BAŞKANIYKEN MALATYA’YA GELMEYE ÇEKİNİRDİK”

Yeni Malatyaspor’un şampiyonluğuyla ilgili de konuşan TFF Başkanı Demirören, Malatya’nın hem şehir hem de futbol olarak Türkiye için çok önemli bir il olduğunu söyledi. Malatyaspor’un Süper Lig’de olduğu dönemlerde ligin zevki olduğunu ifade eden Yıldırım Demirören, “Malatya hem şehir olarak hem de futbol olarak Türkiye için çok önemli bir il. Malatyaspor’un Süper Lig’de olduğu dönemlerde lig çok zevkliydi. Malatya’ya gelmek her zaman zordu. Burası korkulu deplasmandı. Ben Beşiktaş başkanıyken de buraya gelirken çekinirdik. Malatya eski günlerine dönüyor. Yönetimiyle, taraftarıyla ve camiasıyla bunu görmek mümkün. Taraftarın tek çatı altından toplanması olayını çok beğendim gerçekten. Bu çok önemli. Taraftar, futbolcu, yönetici, kısacası camiada herkes bir araya gelirse Malatya daha iyi yerlere gelir inşallah” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d