TürkiyeSON - 24.09.2023 -

Dereceye girenlere ödül verildi

Dereceye girenlere ödül verildi

Kitap

Yeşilyurt Belediyesi, Yeşilyurt Kaymakamlığı ve GÜNDER işbirliğiyle Gündüzbey İlköğretim okulunda gerçekleştirilen Kitap Okuma Yarışması saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Kitap Okuma Yarışması ödül töreninde mehteran takımını da küçük bir gösteri yaptı.

 

Kitap Okuma Yarışması ödül töreninde söz alan Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, “Yeşilyurt Kaymakamlığı olarak böyle hayırlı işlere sponsor olduğumuz için çok mutluyuz, dereceye giren öğrenci ve velilerimizi kutluyorum” ifadelerini kullandı. Yeşilyurt Belediyesini temsilen törene katılan Başkan Yardımcısı Haydar Şahin ise, “Yeşilyurt Belediyesi her zaman eğitime destek verecektir. Kitap okuma çok yararlı bir uğraştır, bu alışkanlığı hepimiz çocuklarımıza kazandırmalıyız” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Gündüzbey Ortaokulu Müdürü Recep Bircan ise yaptığı konuşmada Yeşilyurt Kaymakamlığına, Yeşilyurt Belediyesine, Gündüzbey Eğitim Derneği’ne ve Gündüzbey esnaflarına katkılarından dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından dereceye giren öğrenci ve velilere ödülleri verildi.Ödül törenine Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Haydar Şahin, Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay Gündüzbey Ortaokulu Müdürü, öğretmenleri, öğrenciler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: