TürkiyeSON - 16.08.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Doğru Parti il başkanı Ahmet Yalçın’dan Açıklamalar Beydağı Devlet Hastanesi Açılışı Yılan Hikayesine Döndü

Doğru Parti il başkanı Ahmet Yalçın’dan Açıklamalar Beydağı Devlet Hastanesi Açılışı Yılan Hikayesine Döndü

Yeni Yapılan ve Hala İnşaatı Devam Eden Hatta Açılışı Yılan Hikayesine Dönen Battalgazi Devlet Hastanesini Görünce Bu Renkler Malatya İle Ne Alaka Diye Düşündum…

Ve Aklıma Sayın Ahmet ÇAKIR’ ın Belediye Başkanlığı Döneminde Yaklaşık Olarak Beş yüz bin tl. Maliyete mal olan Zeki SARILAR’ ın Kernek Meydanına İnşa Ettiği ve şu anda atık vaziyette Hayvanat Bahçesinde Duran Yel değirmeni geldi.

Sayın ÇAKIR Başkanlık döneminde Yandaşlarını getirdi hepsine ayrı, ayrı işler yaptırdı yolunu bulan, küpünü doldurup işleri biten yol aldı gitti. Hizmet yapıyoruz moduna Girerek Faturayı Malatya’ ya, Malatya’ lılara Kesildi.

Reklam

Şimdide Battalgazi Devlet Hastanesi İnşa Ediliyor, Renk Mavi, Turuncu Bu “Ne Lahana Bu Ne Perhiz” bu renklerin Malatya İle İlgisi alakası ney, nereden bu renk uygun görüldü Kimler karar verdi Bu İlin Spor Takımları yok mu bu Takımların renkleri yok mu bunu da anlamış değilim. Hele birde Mehmet Buyruk Caddesi Üzerine Hastaneye Giriş, Çıkış İçin Demir Merdiven Monte Edilmiş Hemide Engelli Kardeslerimiz asla Düşünülmeden, Eh be kardeşim yeteri biliyorsanız yeter Utanın Sıkılın Artık ya.

Doğru Parti il başkanı Ahmet Yalçın

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: