TürkiyeSON - 26.09.2020 -
Türkiye Son , Malatya Son Habercilikte Son..

Doğuda’ki Gerçek

Doğuda’ki Gerçek
Reklam

Doğu güneydoğuda çözüm süreci bittikten sonra başlayan PKK saldırıları iki ayı geçti.

Henüz Diyarbakır sur girilmedi sur ufak bir yer Cizre Şırnak Hakkari ve çok il ve ilçelerde çatışmalar devam ediyor ama ne yazık ki ne basın ne muhalefet doğruyu söylemiyor bu çatışmalar oralarda sadece bölücü örgüt PKK değil şu an şerefli Türk ordusu ve emniyetin gözbebeği özel harekat ve orda Müslüman Kürt olup koruculuk yani devletin askeri ve emniyeti gibi çatışmalara katılanlar orda söylendiği gibi sadece bölücü örgütle mücadele etmiyor. kimler yok ki Rus uyruklu Sırp uyruklu alman vatandaşı İngiliz ermeni Hollanda’lı Velhasıl HAÇLILAR’la mücadele ediyor.

Bu PKK geçmiş bir mücadele onlarında sözü geçmez nasıl son zamanlarda Türk Rus savaşı çıkması için Rusya’yı gaza getirenler yine O HACLILAR amacı neymiş PKK demokratik özgürlük şu an maşa durumuna düşmüş üst yönetim saldırın diyor.

PKK militanları telsizden yiyorsa sen gel savaş diyorsa üst yönetimde O sayılan devletlerin istihbaratının emrine girmiş onlarda Türkiye Cumhuriyet’i devletini yeni Lozanlar yanı sıra Sevr anlaşması yapana kadar her türlü saldırıyı yapacaklar artık Müslüman Türk ve Kürt milleti bunu bilmesi lazım bu Kürtlerin savaşı değil bu HAÇLI VE HİLAL savaşıdır.

ALLAH bu devletin Türkiye cumhuriyetinin yardımcısı olsun gün kafirlere cihad günüdür gün devletin bekası için devletin yanında olma günüdür gün ALLAH için yaşamak gerekirse de ölme günüdür zafer er geç Müslümanlarındır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: