TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Dolandırıcılara Dikkat

Dolandırıcılara Dikkat

BAŞKAN YARDIMCISI AHMET ÖZAYDIN, KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİLERE İTİBAR ETMEYİN…

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, son zamanlarda kimliği belirsiz kişi veya kişilerin, Belediye Başkanı Sami Aydın, kendisinin ya da Hayat Ağacı Derneği’nin adını kullanarak yardım topladıklarını iddia ettiklerini belirterek, bunlara karşı vatandaşların tedbirli olmaları çağrısında bulundu.

Dolandırıcıların, Belediye Başkan Sami Aydın ve kendisinin selamı ile bazı işadamı ve esnafları arayarak yardım talep ettiğini öğrendiğini ifade eden Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, bunlara kesinlikle itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Hayat Ağacı Derneği’nin, dernek merkezinde makbuz karşılığı ile ayrıca www.hayatder.org adlı resmi internet sitesinde yer alan banka hesap numaralarına para havale edilmesi suretiyle para topladığını ifade eden Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Ramazan ayında veya diğer aylarda şahsi hesap numarası ile kesinlikle yardım toplanmadığını ifade etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, vatandaşların, telefon ile arayarak ya da bizzat ziyaret ederek, şahsi hesap numarasına para yatırılmasını isteyen kişilere itibar edilmemesi gerektiğini belirterek, dolandırıcılara karşı Sivaslıların dikkatli olmaları çağrısında bulundu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: