TürkiyeSON - 26.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Eğri Köprü Gelişen Bir Mahalle

Eğri Köprü Gelişen Bir Mahalle
Eğri köprü mahalle muhtarı Mehmet Güler ve mahalle sakinleri Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret ederek mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Muhtar Mehmet Güler “Eğri Köprü Mahallesi yeni bir mahalle olmasına rağmen Sivas belediyesi ve sizin yaptığınız hizmetleri saymakla şaşırır hale geldik. Teşekkür ediyoruz. Yolumuzun yapılması bizim için çok daha önemliydi teşekkür ediyoruz.” dedi
Eğri Köprü Mahallesinin yeni bir mahalle olduğunu söyleyen Başkan Aydın, bu mahallede özellikle TOKİ konutlarında yaşanan su sıkıntılarının çözüldüğünü, yollarının hemen hemen tamamlandığını belirtti.
Yeni bir mahalle olmasına rağmen hızla gelişen Eğri Köprü Mahallesini doğrudan ilgilendiren Kızılırmak Projesi hakkında da konuşan Aydın, bu projenin Sivas’a hayat vereceği gibi Eğri Köprü Mahallemizi de doğrudan ilgilendireceğine vurgu yaptı.
Başkan Aydın, Eğri Köprü yanına yapılan yeni köprünün de hizmete girmesiyle birlikte Şehir Merkezinden Üniversiteye kadar uzanan yolun duble yol olacağını belirtti. Aydın, bu yolun TOKİ’ye bağlanan kısmında da genişletme çalışmaları yapıldığını belirtti.
Mahalle sakinleri adına muhtar Mehmet Güler Başkan Aydın’a çiçek taktim etti.
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: