27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Emrah Yılan’dan Basın Açıklaması

Emrah Yılan’dan Basın Açıklaması

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı Günümüzde gerek Dünyada ve Gerekse Ülkemizde hızlıca yayılan yayıldığı ülkelerde Toplumsal Çöküntü , Ahlak , Kültür ve Eğitim olmak üzere tüm toplumun yapısını tamir edilemeyecek şekilde bozan Uyuşturu ile mücadele kapsamı içerisinde Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı bilincini oluşturmak ve bununla toplumsal mücadele vermek Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı olarak birinci vazifelerimiz arasındadır.

 

 

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı “Uyuşturucuya Hayır!” kampanyası kapsamında uyuşturucu kullanımının önüne geçilmesi ve toplumsal farkındalığın artırılmasını gaye edinmektedir. “Bunu milli bir seferberlik ruhu içerisinde, toplumun bütün kesimleri olarak yerine getirmek mecburiyetindeyiz. Bu konuda Ülkü Ocakları olarak halkımızı bilgilendirmek ortak bilinç seviyesini arttırmak uyuşturucu ile mücadele etmek için yeni Bir Cephe açmış ve gereği gibi mücadele edileceğini bildirmek isterim. Uyuşturucu ile mücadele kapsamında yarın daha vahim sonuçlarla karşılaşmamak için Türk Gencinin bu beladan kurtulmasını temin etmek için fevkalade güçlü bir şekilde çalışmak mecburiyetindeyiz. Sorumluluk hepimizindir. Ülkü Ocakları yürüttüğü çalışmalarla, uyuşturucu madde kullanımının önlenmesi için koruyucu ve önleyici tedbirler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Unutmayalım ki uyuşturucu ticaretinden dönen paranın tamamı bölücü terör örgütüne finansman olarak gitmekte ve vatanımıza, milletimize, askerimize, polisimize kurşun olarak geri dönmektedir. Ülkü Ocakları olarak Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığı ile mücadele kapsamında “Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme’’ sloganıyla yola çıkmış bulunuyoruz.”

 

 

Uyuşturucu ile mücadele konusunda gençlerimize ‘ Damarlarında Dolaşan Asil Kanı Kirletme’ diyerek Milli birlik ve Beraberlik duygusu içerisinde Açılan Bu cephede hep birlikte savaş vereceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın…

 

 

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Emrah YILAN

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.