TürkiyeSON - 09.12.2023 -

ERDEM ASLANOĞLU: DOĞRU YOLDA İLERLİYORUZ

ERDEM ASLANOĞLU: DOĞRU YOLDA İLERLİYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, “Biz doğru yolda ilerliyoruz, herkes bizi taklit ediyor” şeklinde konuştu.

CHP Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ile birlikte seçim çalışmalarını Malatya merkezde sürdürdü. Bakırcılar Çarşısı esnaflarını ziyaret eden Aslanoğlu, daha sonra kadınlarla bir toplantı yaptı. Esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan Aslanoğlu, 1 Kasım seçimlerinde destek istedi. Esnaflar, “Babanı çok severdik. İnşallah sende onun gibi olursun” dediler.
“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYUYORUZ”
Ülkenin içerisinde bulunduğu durumundan kurtulması için gençlere büyük görevler düştüğünü dile getiren Aslanoğlu, “Bu ülke bize lazım. Özellikle biz gençlere çok iş düşüyor. Biz elimizi taşın altına koyuyoruz, partimizde elini taşın altına koyuyor” dedi.
7 Haziran seçimlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin bütün partilere kucak açtığını ifade eden Aslanoğlu, “Genel Başkanımız ‘Başbakanlık, Bakanlık’ sizlerin olsun yeter ki, Türkiye uçurumun eşiğinde biz bunu engelleyelim’ dedi” diye konuştu.

“AYNI YOLA GELDİLER”
Aslanoğlu, 7 Haziran’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin hazırladığı seçim bildirgesinin diğer partiler tarafından örnek alındığını ifade ederek, “Eski bakan kendisi 13 tane bütçe yapmakla övünüyor her yerde ama bilmiyor ki, CHP’nin içerisinde hayatı bütçe geçen insanlar var. Bu bildirgeyi onlar hazırladı. Baktılar bildirgenin içerisinde bazı şeyler var, ‘eyvah Türkiye batar’ dediler. Şimdi kendileri de aynı yola geldiler. Demek ki bizim yolumuz doğruymuş. Biz doğru yolda ilerliyoruz, herkes bizi taklit ediyor” ifadelerine yer verdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d