TürkiyeSON - 09.02.2023 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

ERDEM ASLANOĞLU:BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN TÜRKİYE

ERDEM ASLANOĞLU:BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN TÜRKİYE

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu, “Uçurumun kenarından hep birlikte bu ülkeyi çıkarmamız lazım” dedi.

Aslanoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Doğanşehir İlçesi ile ilçeye bağlı mahalleleri ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

1 Kasım’da yapılacak olan seçim için destek isteyen Aslanoğlu, Türkiye’ye ve Malatya’ya hizmet etmek için yola çıktığını söyledi.

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, ziyarette yaptığı konuşmada,  “Biz bir seçim bildirgesi açıkladık. Bildirgemizi açıkladıktan sonra birçok parti bizi taklit etmeye başladı. 1 Kasım’a giderken iktidar partisi de seçim bildirgemizi taklit etmeye başladı. Onlarda benzer şeyler söylüyor. Diyorlar ki, ‘Cumhuriyet Halk Partisi bu ülkenin sorunlarını iyi tespit etmiş, çözüm önerilerini de doğru şekilde ortaya koymuş.’ Sizi hiç kandıran taraf olmadık, bundan sonrada kandıran taraf olmayacağız” dedi.

CHP Malatya 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdem Aslanoğlu ise, CHP’nin 270 sayfalık bir bildirgesinin olduğunu ve bildirgenin herkesi kapsadığını ifade etti.

Aslanoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba’ya destek verip, el ele mecliste çalışmak istediklerini kaydederek, “Allah bize nasip eder meclise gidersek, hizmetlere kaldığı yerden devam ederiz. Bildirgemiz emeklileri, esnafları, gençleri kapsıyor. 270 sayfalık bir bildirgemiz var. 3 ay önce bağırıyorlardı ‘kaynak nerede’ diyerek ama 3 ay içerisinde kaynağı bulmuşlar. Demek ki bunlar yapılabilecek şeylermiş. Biz hiçbir zaman yalan söylemedik” dedi.

‘Bizim için önemli olan Türkiye’ diyen Aslanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye, şuanda ince bir noktada. Şapkamızı önümüze koyup, hepimizin düşünmesi lazım. Uçurumun kenarındayız. Uçurumun kenarından hep birlikte bu ülkeyi çıkarmamız lazım.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: