19.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Erdoğan’dan Bayram Mesajı

Erdoğan’dan Bayram Mesajı

İşadamı Reşat Erdoğan, bayram nedeniyle yayımladığı mesajında, “Rabbim, kıymetli hemşerilerimi daha nice huzur dolu Ramazanlara kavuştursun” dedi.

reşat-erdoğan

Malatya’da hayırseverliği ile bilinen ve bir çok sosyal proje ile adından sıkça söz ettiren eğitim gönüllüsü İşadamı Reşat Erdoğan, Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında “Rahmet pınarından içerek başladığımız Ramazan ayını, mağfiret köprüsünden geçerek yürüdük ve kurtuluşla müjdelenerek tamamladık” ifadelerine yer verdi.

Erdoğan mesajın şöyle sürdürdü:
“Cenabı Allah oruçlarımızı, ibadetlerimizi ve dualarımızı Dergâh-ı İzzetinde kabul buyursun. Rabbim, kıymetli hemşerilerimi daha nice huzur dolu Ramazanlara kavuştursun. Her Ramazanın sonunda kurtuluşla müjdelenen kullarından eylesin

Çin’deki zulme de değinen Erdoğan, “Bayramlarımızı bayram gibi kutlayabilmekte zorlandığımız şu günlerde, akla-hayale sığmayan Çin işkencelerine maruz kalan, soyu bir, dini bir, kıblesi bir Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin tez zamanda hürriyetlerine kavuşmaları yegâne dileğimizdir. Türk-İslâm âleminin huzur ve sükûnet bulması hepimizin duasıdır” dedi.

İşadamı Erdoğan mesajını şu ifadelerle tamamladı: “Bütünleşme, sevgi ve dayanışma vesilesi olan bayram, kin ve nefret kapılarının kapandığı, gönül kapılarının ise açıldığı, insanların birbirlerini yüreklerine sardıkları gündür. Bayram günlerinde muhabbet yüreklerden taşar; ses olur, nefes olur, bedende hareket olur. Kırgınlık, husumet, acı ve gözyaşı elbiseleri çıkarılır, muhabbetin ateşine atılır. Dostluklarımız baki, sevgilerimiz daimi, sevinçlerimiz coşkulu olsun.Gül yüzlü gönlü zengin hemşerilerim! Dileğim odur ki kalplerinizde muhabbet, evlerinizde huzur, yanı başınızda sevdikleriniz eksik olmasın. Çocuklarınızla ve sevdiklerinizle birlikte yüzünüz her daim gülsün. Bayramınız mübarek, gönül kapınız her daim açık olsun”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.