TürkiyeSON - 28.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Erhan Gözetlik HATAYSPOR’DA

Erhan Gözetlik HATAYSPOR’DA

Malatya’mızı dışarıda yıllardır en iyi şekilde temsil eden futbolcularımızdan bir tanesi de tabiî ki de ERHAN GÖZETLİK.Nedense hiç bir zaman kendi değerlerimize zamanında sahip çıkamadık.Hep dışarıdan  getirilenlere fazla değer fazla para vererek Malatya futbolunu iyice bitirme noktasına getirmedik mi?

İşte Erhan Gözetlik bu olayların farkında olduğunda hiç bir zaman arkasına bakmadan yeri geldi,bombaların patladığı silahların olduğu savaş halinde olan bölgelerde doğuda yıllarca alın terini dökerek ekmeğini taştan çıkartan ender insanlardan bir tanesidir.

Ama ne hikmetse dışarıdan gelenler her zaman 1.sınıf muamelesi görmesi Erhan Gözetlik olsun Emrah Tuncel olsun Hüseyin Ökke olsun,bu değerlerimizi hırslandırması sonucu tabiî ki de ekmeğini dışarıda başka yerde araması da en doğal bir olaydır.

Ben her zaman TV olsun köşe yazımda olsun her  yerde kendi değerlerimize sahip çıkalım. Ancak Malatya futbolu bir nemse olsun kurtulur diye düşünüyorum.Ama nerede öyle yöneticiler var mı?Burada tabiî ki de yok hep kendi değerlerimiz dışarıda çok değer görüldü, kıymet verildi burada ise yüzlerine bile bakılmadı.

İşte örnek  Erhan Gözetlik yeri geldi Şırnak’da Diyarbakır’da  futbol oynadı.Dersim’de başarılı sezon geçirdi.Gümüşhane sporda başarılı oldu  zaten,Kırıkhan spor da da sembol oldu. Herkesimin taraflı tarafsız beğenisini kazandı.Kısa bir dönem Malatya belediyesporda da ter döktü.Bandırma sporda da TFF 3.lig’de şampiyonluk yaşadı.

Bu sene hedefi olan 2.ligin köklü takımlarından Hatay sporumuza transferi bizleri sevindirmiştir.Erhan gittiği her takımda savaşçı kimliği ile kendini kanıtlamıştır.Zaten kendisini Hatay’da gladyatör lakabıyla anılması bilinmesi sevindirici idi.Artık Malatya’mızı dışarıda en iyi şekilde temsil eden Erhan Gözetlik bu senede orda her zamanki gibi başarılı bir sezon geçireceğinden hem eminim hem de gururluyum.Böyle bir değerimiz var olduğu için

profesyonel liglerde maç sayısı olanakta gerçekten mükemmel.TFF 3.lig 207 TFF 2.lig 6 Türkiye kupası 12 defans oyuncusu olmasına rağmen attığı 14 golde oda sanırım küçümsenemez.

Yolun açık olsun güzel insan.İnşallah en kısa zamanda yeni Malatya sporumuzda sen ve diğer değerlerimizi yönetici ağabeylerimiz  görürse bizlerde mutlu oluruz

 

MALATYASON’A AİTTİR

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: