TürkiyeSON - 17.04.2024 -

Esenlik’te çok tuhaf şeyler

Esenlik’te çok tuhaf şeyler

Esenlik kurulduğundan sonra bir marka oldu,zaman geçtikçe iş alanları çoğaldı,her alanda görülmeye başlandı.Ama son yedi yıldır rekabet gücü bitti,evet Malatya’da büyüdü sektörler çoğaldı ama Esenlik bir markaydı.

Bugün marka olmasının sebebi ,Yeşilyurt Belediye Başkanlığını yapan Hacı Uğur Polat ‘ı kim tanırdı Esenlik olmasaydı ?

 

Dediğimiz gibi bir ara epey dedikodu çıktı satılacak hisse verilecek. Neyse şimdi soruyorum Esenliği hiç incelediniz mi Sayın Büyükşehir Belediye Başkanım?

 

Gelirini giderini yaptıklarını, tamam o kadar iş içinde siz incelemeyin ama en azından bu işlerden anlayana danışmanlarınıza neler oluyor?

Çıkın marketlere müşteriden çok içeride personel var.Müdür,müdür yardımcısı,şef,şef yardımcısı Vs.bir baktırın Esenliğe, Maski’den sonra yakında başınızı ağrıtacak şeyler görünce şaşırmayasınız.

Güvendiğiniz zatlar şu anda kendi işleri ile ilgileniyorlar.

 

Ha Maski Esenliğe bir iş karşılığı fatura kesmişti.Sizden ve Maski’den cevap gelmedi.Daha çok fatura var birde esenliğe soralım.Ne karşılığı o parayı Maski’den aldınız?inanın bu ufak bir fatura.

 

Takdir sizin

 

Vesselam

 

MALATYASON’A AİTTİR

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.