TürkiyeSON - 07.06.2023 -

ESRA TÜFENKCİ VE NERİMAN KABAN, BAYRAM ÖNCESİ ZİYARETLERDE BULUNDULAR

ESRA TÜFENKCİ VE NERİMAN KABAN, BAYRAM ÖNCESİ ZİYARETLERDE BULUNDULAR

ESRA TÜFENKCİ VE NERİMAN KABAN, BAYRAM ÖNCESİ ZİYARETLERDE BULUNDULAR.

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin eşi Esra Tüfenkci ve Vali Ali Kaban’ın eşi Neriman Kaban Ramazan Bayramı münasebetiyle ilk olarak Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve dayanışma Derneğini ziyaret ettiler.

Ziyarette Esra Tüfenkci ve Neriman Kaban’ı, Dernek Başkanı İhsan Çolak ve yardımcısı Tülay Ayaz karşıladılar.

 

Programda konuşma yapan Başkan İhsan Çolak, “Bu gün burada devlet baba bulunmakta. Şu an yanımda Sayın Bakanımızın eşi, Sayın Valimizin eşi bulunmaktalar. Bugün derneğimize kayıtlı ihtiyaç sahibi ailelerimize devletimiz 200 TL bayram harçlığı hediye edilecek, ayrıca sorunlarınızın çözümü noktasında Yeşilyurt Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Sevgi Şahin’de bulunmakta. Bu sebeple biz Devletimize dua edeceğiz” dedi.

Neriman Kaban yaptığı konuşmada, “ Geçen sefer geldiğimizde de söylemiştim biz büyük bir aileyiz, bizlerde ailenizin bir ferdiyiz öyle görüyoruz kendimizi. Sizlerle birlikte olmak, sizlerin arasında olmak bizim için büyük bir mutluluk. Sayın Valimizin sizlere selamları var. Sizlerin bayramını kutluyor, özellikle çocuklarımızın gözlerinden öptüğünü söylememi istedi. İnşallah sizlerle çok güzel günlerde, hep mutluluk içerinde, çocuklarımızın yüzlerinin güldüğü güzel günlerde beraber olmak dileğiyle diyorum. Ben de şimdiden bayramınızı kutluyor, hepinize selamlarımı sunuyor, çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: