14.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Fendoğlu, “Mesele bugün bir seçim değil, mesele Türkiye’nin tam bağımsız ve bölünmez bütünlüğünü korumaktır”

Fendoğlu, “Mesele bugün bir seçim değil, mesele Türkiye’nin tam bağımsız ve bölünmez bütünlüğünü korumaktır”

Fendoğlu, “Mesele bugün bir seçim değil, mesele Türkiye’nin tam bağımsız ve bölünmez bütünlüğünü korumaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve Adayı Mehmet Fendoğlu, “Millet ve vatan düşmanlarına karşı, hainlere ve hainlerle işbirliği yapanlara karşı, emperyalistlerin yerli işbirlikçilerine karşı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye güçlü bir destek verilmelidir. Mesele bugün bir seçim değil, mesele Türkiye Cumhuriyeti’nin tam bağımsız ve bölünmez bütünlüğünü korumaktır.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili ve Adayı Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Gökhan Gök, Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül, MHP Malatya Milletvekili Adayları Ömer Ekici, Mesut Samanlı, Selma Çiçek, Muhsin Yiğit ve Uğur Sevim seçim çalışmalarını sürdürüyorlar.
MHP Malatya Milletvekili ve Adayı Mehmet Fendoğlu ve MHP Heyeti, Darende ilçesinin Ilıca, Hisarkale, Yeşiltaş, Irmaklı, Akçatoprak, Aşağıulupınar, Yukarıulupınar, Balaban, Karşıyaka, Şuğul, Karaoğuz, Yeniköy, Palanga, Baydirek ve Yazıköy Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiler.

Fendoğlu ve MHP Heyeti, Darende Çarşısında ve Yeni Sanayi Sitesindeki esnafları da tek tek ziyaret ettiler.
Darende Konteyner Kentte kalan vatandaşlarla da bir araya gelen Milletvekili Fendoğlu ve MHP Heyeti, Darende ilçesindeki Muhtarlarımızla bir araya gelerek 14 Mayıs seçimleri ile ilgili olarak istişarelerde bulundular.

Yoğunluktan dolayı bazı mahallelerdeki vatandaşlarla buluşma toplantıları gece yarısına kadar sürdü.
MHP Malatya Milletvekili ve Adayı Fendoğlu, “Buruk bir seçim süreci yaşıyoruz. Allah bir daha vatanımıza ve milletimizi böyle bir afet yaşatmasın. Kaybettiğimiz canları bir daha getiremeyiz, ama vatandaşımızı aç ve açıkta bırakmayız. Allah devletimize zeval vermesin. Yeterki devlette devamlılık ve süreklilik olsun. MHP olarak amacımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir şekilde bir kez daha seçilmesi ve MHP olarak TBMM’de güçlü bir grup kurmaktır. Millet ve vatan düşmanlarına karşı, hainlere ve hainlerle iş birliği yapanlara karşı, emperyalistlerin yerli işbirlikçilerine karşı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye güçlü bir destek verilmelidir. Mesele bugün bir seçim değil, mesele Türkiye Cumhuriyeti’nin tam bağımsız ve bölünmez bütünlüğünü korumaktır. Hepimizin temennisi bu. Vatandaşlarımızdan 1 oyu Sayın Erdoğan için, 1 oyu MHP için istiyoruz.” İfadelerini kaydetti.

Fendoğlu, “Darende İlçe başkanımıza, Ülkü Ocakları Başkanımıza, değerli İlçe yönetim kurulu üyelerimize, dava arkadaşlarımıza ve tüm muhtarlarımız ve Darendeli hemşehrilerimize iki gün boyunca gönül hanelerinde yer verdikleri için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.