22.06.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

Fendoğlundan 19 Mayıs Mesajı

Fendoğlundan 19 Mayıs Mesajı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı yurdumuzun her köşesinde gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

19 Mayıs, askeri zaferlerin siyasi, sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda büyük ve modern bir Türkiye’nin temellerinin atıldığı tarihi bir gündür. Çünkü, 19 Mayıs’ta müstevlilere karşı alevlenmeye başlayan milli bilinç kısa süre içinde bütün Anadolu’ya yayılarak yeni devletin dinamiklerini, önceliklerini ve hedeflerini ortaya koymuştur.

19 Mayıs 1919 tarihi; millete güven ve inancın sembolü, en güç anlarda ve sorunlarda dahi çarenin ancak millette bulunduğunu anlama ve kavramanın kanıtıdır.
Bugünde aynı duygu ve ruhla birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi bozmadan, milli dayanışma anlayışımızı diri tutarak büyük ve güçlü Türkiye’ye hedefine ulaşacağız.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, vatanımızın bölünmez bütünlüğü yolunda, kurtuluş mücadelesini başlattığı bu anlamlı günün yıldönümünde, milletimizin ve gençlerimizin bayramını kutluyor, gazilerimizi ve şehitlerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle anıyorum.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.