TürkiyeSON - 25.09.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Fendoğlu’nun Saman Köy Ziyaretinde Kayısı Üreticisi : Devletin Ayakta Kalmasını Devlet Bahçeli Sağladı

Fendoğlu’nun Saman Köy Ziyaretinde Kayısı Üreticisi : Devletin Ayakta Kalmasını Devlet Bahçeli Sağladı

Mehmet Celal FENDOĞLU
MHP Malatya Milletvekili
MHP MYK Üyesi

FENDOĞLU’NUN SAMAN KÖY ZİYARETİNDE KAYISI ÜRETİCİSİ; “DEVLETİN AYAKTA KALMASINI DEVLET BAHÇELİ SAĞLADI.”

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu Yeşilyurt Samanköy ziyaretinde Kayısı hasadı yapan bir çiftçiyi ve ailesini bahçelerinde ziyaret ederek Kayısı sergeni seren bahçe sahipleri ile sohbet etti. Samanköy’de ki kayısı bahçesine giden MHP Milletvekili Fendoğlu üreticiler ile sohbet ederek, kayısı hasadının hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Reklam

Kayısı bahçesinde kayısı sergeninde çiftçi ile sohbetinde “Bu yıl ki kayısı hasadı nasıl ? iyi mi? Diye soran MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’na kayısı üreticisi ;” Habersiz geldiniz bizler mahçup olduk, baskın yaptınız hoş geldiniz. Sizleri görünce söylemek isterim. Rabbim Sizden de Devlet Bahçeli’den de razı olsun. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.”

DEVLETİN AYAKTA KALMASINI DEVLET BAHÇELİ SAĞLADI.
“Devletin ayakta kalmasını Devlet BAHÇELİ sağladı. Devlet Bahçeli olmasaydı hükümette, devlette olmazdı. Allah ondan razı olsun. Malatya’ya da sizin gibi iyi bir milletvekili göndermeyi tercih etti. Bahçemizi ziyaret ederek bereketi beraberinde getirdiniz. Allah Devlet Bahçeli’yi de sizi de başımızdan eksik etmesin. Önce Allah, sonra onlar milleti ve devleti koruyan.” Diyerek MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’nu evine ayran içmeye davet etti.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu kayısı bahçesinde kayısı sergeni başında yapılan sohbette;
“Allah bol bereketli kazançlar versin. Hayrını göresiniz inşallah diyerek, habersiz hemen bir ziyaret edelim dedik, o nedenle sizin gönlünüz zengin, şimdi gidelim bir tas ayran ikramın bize yeter. Allah razı olsun, ağzına yüreğine sağlık” dedi.
Kayısı bahçesi ziyareti sonrası kayısı üreticisinin evinde ayran ikramını kırmayan Fendoğlu burada evin küçük çocuğu ve yanından hiç ayırmadığı civcivleri gösteren Ömer Ensar’la ayrıca zaman geçirdi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: