TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

FETÖ’DAN EL KONULAN VE GİZLİ BÖLMELER

FETÖ’DAN EL KONULAN VE GİZLİ BÖLMELER

Malatya da yapılan sözde FETÖ örgütüne ait birçok yere devlet tarafından el konulmuştu hatta bunlar arasında bildiğim kadarıyla iki Okulda gizli bölmeler bulunmuştu bir haber oldu gerisi hikaye.

Şimdi bulunan bu okullardaki gizli bölmelerde kimler toplanıyordu dışarıdan kimler geliyordu tabiî ki bunları devletin istihbaratın haberi vardır ama henüz Sayın Validen veya Emniyetten bu konuyla ilgili bir haber gelmedi dediğim gibi sadece bulundu sessizlik Hakim Malatya da kurulan FETÖ Komisyonu nasıl bir araştırma yaptı tabiî ki artık bir Rapor sunmuştur Sayın Valiye Raporda hangi Devlet Dairesinde Kimler var diyeceğim diyemiyorum çünkü henüz kimse yok olsa şimdiye kadar bir açıklama olur yine Özel Sektörde kimler var diyeceğim onda da ses yok demek oluyor.

Komisyonun Raporunda kimse yok Malatya da FETÖ fazla Örgütlenememiş demek oluyor O da bizi güldürüyor ne diyelim biraz daha bekleyelim . Birde bu azda olsa Örgütten alınan yerler ve malzemeler vardı bildiğim kadarıyla bunlar duruyor mu veridimi verildiyse nasıl verildi kimlere hangi koşulda ve nasıl bir satış şekliyle verildi yoksa hala duruyorum aslında söylenecek çok şey var ama Önce Devletin sözüne bakalım ona göre bizde konuşalım .

VESSALAM

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: