24.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Fotoğraf Sanatçısı Serkan Çolak Fotokamp’a Katılacak

Fotoğraf Sanatçısı Serkan Çolak Fotokamp’a Katılacak

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD ile Arapgir Belediyesi tarafından 6-9 Temmuz 2017 tarihleri arasında Arapgir’e bağlı Kayaarası Kanyonunda, bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Fotokamp için Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi, Malatya Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, AKSA Elektrik, Sony, Parantez Eğitim Kurumları ve Arapgir Doğa Sporları Derneği katkı sağlayacak.

“Fotoğraf Adına Birçok Etkinlik Olacak”

MAFSAD Başkanı İnan Orhan yaptığı açıklamada 3.Uluslararası Malatya Fotokamp için yoğun ilgi olduğunu belirtti. Fotoğraf sanatçılarının fotoğrafseverlerle buluşacağı, bütün değerleriyle Arapgir’in fotoğraflanacağı Fotokamp kapsamında fotoğraf sunum-söyleşileri, fotoğraf atölyeleri, fotoğraf gezileri, sergiler, imza günleri, gündemsiz tartışmalar, çeşitli sanatsal ve sportif faaliyetler gerçekleştirileceğini söyleyen Orhan bütün fotoğraf ve doğa tutkunlarının Fotokampa davetli olduğunu belirtti.

Yurt dışından ve Ülkemizden birçok fotoğraf sanatçısı da yapılacak olan bu etkinliklere katılacak. Fotokampa katılacak olan sanatçılardan biri de Serkan Çolak… Çolak, Fotokamp kapsamında bir atölye çalışması yapacak ve eğitimler verecek. Peki kimdir Serkan Çolak. Kendisini tanıyalım.

SERKAN ÇOLAK KİMDİR?

MahzenPhotos kolektifi kurucularındandır.

2004 yılından bu yana fotoğraf üretmektedir. Ulusal ve uluslararası fotoğraf festivallerinde çalışmalarıyla yer aldı. Fotoğrafı, bir ifade biçimi ve yaşanılan zamana tanıklık olarak algıladı. Başlarda bu algı, daha çok içsel bir tutumken zamanla toplumsal ve belgesel bir anlam kazanmaya başladı. 2010 yılından bu yana “Kadifekale ve Kentsel Dönüşüm”, “REŞ” , “Aquadis” ve ‘’Suriye’den Sonra’’ gibi kolektif çalışmaların yanısıra ‘’Ülkeden Uzakta’’,’’Noir’’,’’Milli Eğitim’’ adlı projeleri hazırladı. Son dönemde çocuklar ve yetişkinlere yönelik fotoğraf atölyeleri düzenlemektedir. Halen bireysel ve kolektif çalışmalarına devam etmektedir.

www.mahzenphotos.com

Fotokampa katılım ve bilgi için 0 505 759 5213 veya 0 555 685 4849’u arayabilirsiniz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.