TürkiyeSON - 16.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

FTÖ terör örgütü ile ilgili neler yapıldı,neler yapılıyor?

FTÖ terör örgütü ile ilgili neler yapıldı,neler yapılıyor?

Biz Fethullah Gülen’in devleti ele geçirme planını çoktan biliyorduk. Taa 2001 yıllarında kendini belli etti,ama mevcut iktidar bunu 13 yıl idare etti.Elinden gelen yardımı yaptı ama sonunda zamanın Başbakanı şimdi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan FTÖ(FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ) artık bir terör örgütü olduğunu ve devletin içine sızmış militanlarla devleti ele geçirmeye çalıştığını bunada muhaffak olmadıysa Sayın  Recep Tayyip Erdoğan  sayesinde olduğunu bilmek lazım.Şimdi kaç yıldır bu örgütle mücadale ediliyor.

 

Bu sadece Recep Tayyip Erdoğan mücadelesi değil devletin mucadelesidir.Bunu bütün makam sahiplerıne hatırlatmak gerekiyor.Gelelim Malatya’ya burda FTÖ(FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ)kalesi gibiydi.Ama eski dostluk eski alışveriş adına ne derseniz deyin Malatya’da FTÖ (FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ) karşı bir sıcaklık var.Çoğu kamu kuruluşu henüz bizdede bu teröristen var demedi.Birde son zamanlarda bu örgüt yurt dışından gelen özellikle Türkiye Cumhuriyeti’nden gelenlerle ilgilenmeye başladı.Hatta ve hatta Suriye’den Türkiye’ye göç edenlerle bile ilgilenmeye başladı.Malatya İnönü Üniversitesi varlıklarını gizlide olsa çok güzel yürütüyorlar.

 

Tabi dışarıdanda kimi bilerek kimi bilmeyerek büyük yardımlarda da bulunuyor.Bunlara destek amaçlı yine bilerek bilmeyerek dost kardeş cumhuriyetlerin milletvekilleride yardımda bulunuyor.Bazı yapılan organizasyonlara iştirak ediyorlar. Mevcut ilimizde de kamu kuruluşlarıda bazı STK’larda bilerek bilmeyerek bu organizasyonlara hem yardım hemde katılımda bulunuyorlar.Bunların canını alsan kendilerini ifşa etmezler ama bilen devlet yetkilisi de vardır.En azından da takip ediyorlardır diye düşünüyorum.

 

Çünkü başka düşünce beni Türkiye Cumhuriyeti’ne yapılmış bir ihanet ve Sayın Cumhurbaşkanı’mıza sözlerine kayde değer verilmemiş olarak düşünürüm.Şimdilik İnönü Üniversitesi Rektörü dahil bu yapılanmadan haberi var mı yok mu? İnönü Üniversitesi FTÖ(FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ) ne durumda bir soralım?Aslında en büyük yerleşimi dersaneler ve belediyelerdir. Onuda yakında bakalım.Bize göre FTÖ,PKK, PYD,DAİŞ aynıdır.Ya Malatya’da bizi yönetenler ne düşünüyor.

Vesselam

 

MALATYASON’A AİTTİR

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ufuk dedi ki:

    Üniversite nin hali ortada gelen görür zaten

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: