TürkiyeSON - 24.09.2023 -

Galericiler sitesinde yönetim değişti

Galericiler sitesinde yönetim değişti

Liseler-Arası-Uçurtma copy

Tek liste ile yapılan seçimlerde kooperatif üyelerinin büyük desteğini alan Yalçın Yalçın, Yeşiltepe Galericiler Sitesi 10. Olağan Kongresi’ne katılan herkese teşekkür ederek, “Yeşiltepe Galericiler Sitesi’nin yapımında emeği geçen meslektaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca Malatya’ya Açık Oto Pazarı’nın yapılmasında büyük emekleri olan Sayın ESOB Başkanı Şevket Keskin’e teşekkür ediyorum” dedi.

HİZMETE TALİBİM

Yalçın, bu konuyu esnafların taktirine bıraktıklarını söyledi. Yalçın, konuşmasına şöyle devam etti: Sitemizin en büyük sorunu tanıtımı, esnaf arkadaşlar arası iletişim, çevre düzeni, güvenlik, kamera, ışıklandırmadır. Esnafımızı bilgilendirmek amaçlı yapacağımız ses sistemi ile sitemizi daha güzel ve modern bir görünüme kavuşturmak için şahsım ve yönetimdeki arkadaşlarımla beraber açık ve şeffaf bir şekilde siz esnaflarımızla diyalog içinde aktif çalışacağız. Güveninize layık olmak için hizmete talibiz.”

KONGRE KARARI
Yalçın, Değerli meslektaşlarım diğer bir konu ise sitemizin sosyal tesisinin satılmaması için kongre kararı alalım. Ayrıca sosyal tesisin kiraya verilmesinde ise açık arttırma usulü ile şeffaf bir şekilde siz değerli esnaflarımızın görüşü doğrultusunda, sizlerin onayı ile sizlerin emriyle kiraya verelim. Bununla beraber tesisin kiraya verilmesinde mevcut yönetimin, tesisin kiralanmasındaki ihaleye girmemesi için de karar alalım” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: