TürkiyeSON - 21.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

GENÇLİK KONSEYİ MÜSİAD ZİYARETİNDE

GENÇLİK KONSEYİ MÜSİAD ZİYARETİNDE

Gençlik Kurulu Derneği ve Gençlik Konseyi Gilenel Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Müsiad İl Başkanı Mehmet Balin’i Ziyaret etti. Ziyarette Konuşan Başkan Ahmet Bayduz sözlerine Darbeyi kınayarak başladı. Bayduz; “Sayın Müsiad İl Başkanım ve Değerli Gençlik Konseyi ailesi,Bilindiği üzere, 15 Temmuz Mletimize, Devletimize, Hükümetimize, Demokrasimize ve Milli İrademize yapılan en büyük ihanettir. Bu ihanetler tarihimizde, beyaz sayfalarımızda ve hafızalarımızda kara bir leke olarak yerini almıştır. İnanıyorum ki Ülkemizi ve Milletimizi en güzel günler beklemektedir. Gençlik Konseyi olarak 15 Temmuzda ve sonrasında meydanlarda olduğumuz gibi daha öncesinde de meydanlarda ve sahalardaydık.

14087420_10154437215059556_533170539_o

İlk Kurduğumuz günden itibaren gençlerin yanında olduk ve Milletimizin özlediği gençliği yetiştirmek için büyük adımlar attık. Şu an olduğu gibi Ülkemiz için fidanlarımızı yetiştirmeye devam ediyoruz. Bu fidanlarımızı yetiştirirken, Müsiad İl Başkanımız Mehmet Balin gibi İlimizin Kanaat önderlerinin fikirlerinden ve tecrübelerinden yararlanmamız lazım. Bugün bizi ağırlayan ve Bilinçli Gençlik yetiştirmemiz için yol gösteren Değerli Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi. Müsiad İl Başkanı Mehmet Balin ise, Gençlik Konseyi Genel Başkanına ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek sözlerine başladı. Balin;

14151773_10154437215054556_1630126706_o

“Değerli Genç Başkanımız Ahmet Bayduz ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 15 Temmuz Tarihimizin sayfalarında en karanlık bir gün olarak yerini aldı. Milletimizin ve en güzel örneği olanda Gençlerimizin vakur duruşu bizleri çok mutlu etti. Bu duruş Milli irademizin sağlam temellere kurulduğunun ve geleceğimizin şimdi olduğu gibi asil bir Millet olacağının kanıtıdır. Gençlerimiz artık bilinçli ve geleceğine sahip çıkan bir duyguya sahip. Bu duyguyu ve bu hissiyatı kaybetmemeleri için Müsiad olarak gençlerimizin sonuna kadar yanındayız”dedi.

Gençlik Konseyi Genel Başkanı Ahmet BAYDUZ

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: