27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Gençlik Konseyinden:Demokrasimizin Yılmaz Bekçilerine Selam olsun

Gençlik Konseyinden:Demokrasimizin Yılmaz Bekçilerine Selam olsun

” Vatanımızın, Milletimizin, Devletimizin ve Demokrasimizin Yılmaz Bekçilerine Selam olsun.. ‘Selam Olsun Milli İradenin 246 Kahraman Şehitlerine.

 

Selam Olsun Tanka siper olan Metin Doğan’a, Selam Olsun yiğit Askerimiz Ömer Halis Demir’e. Selam Olsun Fatih’e, Yavuz’a, Abdülhamid’e, Selahattin Eyyübi’ye, Selam olsun Mevlana’ya, Yunus Emre’ye, Hacı Bektaşi Veli’ye, ehlibeyte, Enbiyalara, evliyalara Selam olsun. Selam olsun Adnan Menderes’e, Turgut Özal’a, Alparslan Türkeş’e, Muhsin Yazıcıoğlu’na, Necmettin Erbakan’a, Selam Olsun Gazi Mustafa Kemal’e ve Silah arkadaşlarına, Selam olsun CumhurBaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a..’ ‘Derin ve köklü bir devlet geleneğine sahip olan aziz Türk Milleti ve onun gözbebeği Demokrasimiz 15 Temmuz gecesi tarihte emsali olmayan bir ihanetle karşı karşıya kalmıştır.’ Kanımızı akıtan bir Masumiyet istemiyoruz.

 

Dini ve insanı duyguları kullanarak devlet kademelerinde görevli, bununla birlikte devletimizin incisi olan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Emniyet Güçlerimizin içerisinde bir takım düzenbazlıklarla kendi menfaatleri doğrultusunda kullanan örgütlerin, halkın huzurunu ve asırlarca omuz omuza saf tutmuş, sofrasında ekmeğini ve çorbasını paylaşmış bir milletin uğruna şehitler vererek kazandığı bu vatanı, gazileriyle zaferleriyle tarih yazan bu milletin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini ve vatan bilincini bozamaz ve bozamayacakta.

 

 

 

13843497_10154350869924556_732595132_o

 

Yapılan bu tür eylemlerin başarısız olduğunu Tarihin her köşesinde ispatını gördük. Akif’in dediği gibi, asımın nesli demiştim ya, nesilmiş gerçek, Çiğnetmedi namusunu çiğnetmeyecek… Biz gençler bu ülkenin yılmaz bekçileriyiz. Atalarımızdan miras olarak kalan bu vatan toprakları ne mezhep kavgalarına nede bölücü terör eylemlerine ve bu tür yapılara pabuç bırakmayacaktır. Bütün yapılan zararlı faaliyetleri kınıyoruz. Adaleti şaşmayan ilahi mahkemeye havale ediyoruz. Biz birlikte oldukça güçlüyüz. Darbecilere karşı direnen farklı siyasi görüşteki kardeşlerimizi, Alevi, Sünni, Türk, Kürt, Laz, Çerkez demeden bir olan milletimizi bir kez daha kutluyorum.

 

Tarihin ilk sayfalarına altın harfler ile yazılacağından hiç kuşkum yoktur. Aramıza fitne sokmaya çalışan provokatörlere asla fırsat vermeyeceğiz. Bin seneden beridir aynı kaderi paylaşan, aynı havayı teneffüs eden bu aziz millet arasındaki kardeşlik ilişkisini hiçbir güç bozamayacaktır. Anadolu Türkiye’sinde ki bu kültür zenginliği hiç bir ülkede olmadığı için bu kadar içten ve samimi duygularla birbirimize destek veren fertler olmaktan gurur duyuyoruz. Biz gençler, var olduğumuz sürece Allah’ın izniyle, ülkemizde mezhep ve kültür farklılığı olan kardeşlerimizi birbirine düşürmeyeceğiz ve düşürenlere de engel olacağız. Biz bir kez daha ispatını tüm dünyaya ilan ettik. Çanakkale’de İstanbul’da hicazda Asya ve Afrika’da Atalarımızın dediği gibi Burası Anadolu Türkiye’si ve buradan geçiş yok. Bu ülke için kahramanca şehit olan vatandaşlarımıza, yiğit ve cesur polisimize, Tük Silahlı Kuvvetlerimizin onurlu askerlerimize Allahtan Rahmet diliyorum.

 

Ne mutlu vatanı için can veren şehitlerine, ne mutlu ülkesi için çalışan gençlerine, ne mutlu Türkiye milletine. Sözlerimi şu cümleler ile tamamlamak istiyorum. Her Platformda bize destek veren ve Özlenen gençliği yetiştirmemiz de büyük çaba sarf eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a, İş Adamı Nevzat Alaca’ya, İş Adamı Hasan İşlek’e, İş Adamı Hasan Aydoğan’a teşekkür ediyorum. ”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.