27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu İlk Toplantısını Yaptı

Gençlik Meclisi Yürütme Kurulu İlk Toplantısını Yaptı

Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik Meclisi, yapılan seçimli olağan genel kuruldan sonra ilk toplantısını yaptı. Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’ın da katılımı ile yapılan toplantıda Gençlik Meclisi’nin yeni yürütme kurulu hazır bulundu.

Toplantıda yürütme kurulu üyelerine hitap eden Gençlik Meclisi’nin yeni başkanı Mustafa Ateş “Yeni seçilen yürütme kurulunun ilk toplantısını yapıyoruz. Gençlik Meclisi olarak bundan önce yaptığımız faaliyetleri artırarak veya geliştirerek faaliyetlerimize devam edeceğiz. Yeni dönemde uygulamaya koyacağımız projelerin daha çok insan merkezli olmasına dikkat edeceğiz. Ülkemiz insanının biz gençlere bağladığı umudu diri tutmak için elimizden geleni yapacağız. ”dedi.

Yeni Yürütme Kurulu’nu tebrik ederek sözlerine başlayan Malatya Büyükşehir Kent konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş ise “Umudumuz gençliktedir. Çünkü şehrimizin ve ülkemizin geleceğini gençlikte görüyoruz. Bizim için en kıymetli olan şey insana yatırım yapmaktır. Bu yatırımın hiçbir zaman kaybettirmeyeceğinin bilincindeyiz. Yeni yürütme kurulumuzun yapacağı çalışmaları desteklemeye devam edeceğiz. Şimdiden yapacağınız faaliyetlerde başarılar dilerim” dedi.

Bu görevin bir bayrak yarışı olduğunu, eski yürütme kurulundan aldıkları bayrağı daha ileriye götüreceklerini ve Malatya gençliğine daha iyi hizmet edebilmek adına ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren yeni yürütme kurulu üyeleri Gençlik Meclisi’nin çalışmalarını destekleyen Malatya Büyükşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Abdullah Pektaş’a teşekkür ettiler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.