27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Halk meydanlarda,Fetösevenler nerde?

Halk meydanlarda,Fetösevenler nerde?

Bunlar AK parti iktidara gelir gelmez FTÖ(FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ)kendini AK parti üstü görmeye başladı ve ben olmasam siz iktidara gelemezdiniz diyerek işe başladı.Yıl 2005, genelkurmayın ve devletin bütün gizli belgeleri tanım yerinde ise namusu olan yere Sayın Bülent Arınç’ın hazırlığı ve Dönemin İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu’nun emriyle buraya çok DİKKAT edin Kozmik oda’ya kim girdi? Hakim Kadir Kayan. ‘Kozmik oda’dan sonra Yargıtay üyesi oldu. Neden girildi kozmik odaya? Hükümet sözcüsü Bülent Arınç’a suikast iddiasıyla bir şeyler çıkarttılar.

 

Peki bu hakım kimdi?Bu hakim FTÖ(FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ) elebaşına mahkemede beraat ettiren hakimdi Dönemin adalet bakanı her ne hikmetse siyasi hayatta her yerde yeri olan biri CEMİL Çiçek’ti. Bunlar ne zaman MİT müsteşarı ile ters düşünce SAYIN BAŞBAKAN ve Recep Tayyip Erdoğan onu artık sildiler. 17-25 aralıktan sonra sayın Başbakan FTÖ(FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ) liderine açıktan meydan okuduktan sonrada yanında beraber yola çıkanlar yavaş yavaş belli etmeden çalışmalarını devam ettirdiler.

 

Sayın Bülent Arınç diyor ki 17-25 aralıktan sonra Sayın Cumhurbaşkanımız, bütün istihbarat elindeyken, bütün imkanlar elindeyken, 17-25 Aralık’a kadar bunlardan haberimiz yoktu diyorsa, ben ve benim gibi binlerce insan bunu söyleyebilir. Yani onun elinde bütün istihbarat kurumları var ama ona bilgi veren yoksa bende bir vekil veya bakanım,benim de sizin kadar bile bilgim yok ama orda aslında aba altında sopa gösteriyor. Diyor ki bak bütün istihbaratlar FTÖ(FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ) liderine çalışıyor.Son MGK kararından sonra yani FTÖ terör listesine girince Sayın Bülent Arınç ne diyor bakın.Ama bu mücadele nasıl ve ne şekilde olacak? Hukuk içerisinde kalmamız lazım.

 

 

Şimdi “Silahlı Terör Örgütü” olarak da nitelendirilmeye başlandı. Nerede silah ve neden terör örgütü? Ceza Kanunu’nu açıp bakması lazım insanların. Silahlı Terör Örgütü’nün unsurları farklıdır, suç örgütlerinin unsurları farklıdır. Hangi unsurlar var ki silahlı terör örgütü diyorsunuz? Ama bu bir algı meselesi haline getirilmek isteniyorsa bu hukuki bir şey değildir. Çünkü algı, gerçeklerin üzerini örtebilir ama hiçbir zaman gerçek değildir. Bu ülkede Ergenekon-Balyoz veya buna benzer davalar bile 3-5 yıl içerisinde tam tersine dönmüşse, herkes bir kumpas kurulduğundan bahsediyorsa, ve yıllarca cezaevinde kalan insanlar bugün hesap sorma noktasına gelmişse; o zaman yapılanları şimdi de “cemaat”, “Fetö” veya “Paralel Devlet Yapılanması” adı altında bir başkasına yapmak… Diğerine yapılan yanlışsa, onlar için de yanlıştır.

 

Bununla da kalmayan Sayın Arınç yine sanki Sayın Cumhurbaşkanımızı tehditvari olarak ; ” E güvendikleri bir yer var mutlaka. Güvendikleri dağlara ne zaman kar yağar bilmiyorum.” Şimdi Sayın Bülent Arınç ve (FETHULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜ) FTÖ örgütüne yardım eden onların deyimiyle gönül bağı olan herkes gördü.Tek güvencesi Allah ve Müslüman Türk milletidir.Acaba şimdi ne diyecekler. Sayın Cumhurbaşkanımız bunları da görmeli ve bunlarla beraberlik yapmış, vekil belediye başkanı il başkanlarına atadıkları vali ve yardımcıları emniyet müdürleri ve emniyetin önemli kademelerine,atadıkları adalet bakanlığındaki atadıklarını resmi kurumların hepsini kontrol ettirmesi ve bu ekibin atadığı veya referans olan her yeri bulup incelemeleri lazım takdir DEVLETİMİZİN.

 

VESSELAM

 

MALATYASON’A AİTTİR

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.