TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Halk Otobüsleri Denetleniyor

Halk Otobüsleri Denetleniyor

Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler Özel Halk Otobüslerine yönelik yapılan aylık denetimlerine devam ediyor.

Halk Otobüsleri ve Şoförler Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Toplanma Merkezi’ne geldiklerinde Ulaşım Hizmetlerine bağlı Zabıtalar ve Trafik polisleri tarafından denetlendi.

Ehliyet, ruhsat, araç sigortası havalı korna cam filmi gibi birçok unsura bakılan denetimlerde kış mevsimine girilmesiyle birlikte araçlardaki kışlık lastiklerde kontrolden geçirildi. Problem olan araçlar ve araç sürücülerine yönelik cezai işlem uygulandı.

Konu hakkında açıklama yapan Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Mehmet Kaynar, “Araçların kışlık bakım kontrolleri ile Emniyet Müdürlüğü’nün trafik kurallarına yönelik kontrolleri konusunda denetimler yapılıyor. Kış lastikleri konusunda da şoförlere yönelik uyarılarda bulunuluyor. Vatandaşların huzurlu ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlaması konusunda aylık yapmış olduğumuz rutin kontrollerimizdir. Bu uygulama da bize destek olan Emniyet Müdürlüğü personeline de teşekkür ediyoruz.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: