TürkiyeSON - 30.05.2023 -

‘Hatta öncülük etmiş…’

‘Hatta öncülük etmiş…’

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Ziyarette, Malatya ve Battalgazi ilçesine yapılacak olan hizmetler konuşuldu.

DSC_0240Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın çalışkan bir belediye başkanı olduğunu belirten Malatya Valisi Süleyman Kamçı, “Belediye başkanımız çalışkan bir arkadaşımız. Battalgazi’ye güzel hizmetler yapacağından eminiz. Zaten yaptı da, şimdide devam ediyor. Bizde elimizden geldiğince valilik olarak, belediye başkanlarımızın yanında olduğumuz gibi bu belediye başkanımızda sevdiğimiz bir arkadaşımız, onun yanındayız. Çalışmalarında destek olabileceğimiz noktada kendilerine hizmette var olduğumuzun bilinmesini istiyorum” dedi.

‘BÜYÜK DESTEK GÖRDÜK’

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın valimizi burada görmekten, Battalgazi Belediyesi’nde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Sayın valimiz, hakikaten bütün hizmetlerimizde hep yanımızda olmuştur. Hatta öncülük etmiş ve lokomotif görevini yapmıştır. Özellikle tarihi eserlerin ayağa kaldırılmasında, kültürel mirasımızın korunmasında, Arslantepe’nin tekrar ayağa kaldırılmasında, düzenlemiş olduğumuz çalıştaylarda, Kervansarayı işlevsel anlamda Halk Eğitimle birlikte çalıştırılması ve kurs düzenleme noktasında, surların ayağa kaldırılması noktasında, valimizi hep yanımızda ve büyük desteklerini gördük. Bundan sonraki süreçte de Battalgazi’miz olan ortak paydamızı daha düzgün, daha çağdaş, daha modern bir yaşam merkezi haline getirme noktasında, gerek genel idaremiz, gerek yerel yönetimimizin, diğer unsurlarıyla birlikte el ele vererek, daha güzel bir Battalgazi için elimizden gelen gayreti ve çabayı göstereceğiz” diye konuştu.turkiyeson.com.bülten

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: