TürkiyeSON - 18.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Hayat Ağacı Derneği Güven Tazeledi

Hayat Ağacı Derneği Güven Tazeledi

Hayat Ağacı Derneği 5. Olağan Genel Kurulu, Sivas Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı. Toplantıya, Hayat Ağacı Derneği yönetim kurulu üyeleri ile davetliler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından divan kurulu oluşturuldu. Toplantıda, Hayat Ağacı Derneği’nin yönetim kurulu ve denetim kurulu raporları okunup ibra edildi.

Aynı zamanda Hayat Ağacı Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, 12 yıldan buyana sağladığı güven ve takdirle Hayat Ağacı Derneği’nin, Gıda Bankası aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam ettiğini söyledi.

Hayat Ağacı Derneği’nin, sadece yılın belirli gün ve aylarında değil, 12 ay süresince Gıda Bankası’ndan ihtiyaç sahiplerine yardım sağladığını ifade eden Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, ayrıca Ramazan ayında İftar Çadırı, Kurban Bayramı’nda Vekâleten Kurban Kampanyası, eğitim öğretim dönemlerinde Okul-Kırtasiye yardımı, kış aylarında Yakacak Yardımı gibi faaliyetleri olduğunu hatırlattı.

Hayat Ağacı Derneği’nin Sivas merkezdeki yardım faaliyetlerinin yanı sıra periyodik dönemlerde ülkelerindeki iç savaşlardan dolayı zor durumda olan mazlum halka da destek olmaya çalıştığını belirten Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, Suriye’ye şimdiye kadar 21 tır insani yardım malzemesi gönderildiğini, son olarak ise 1 kamyon oyuncak bağışının teslim edildiğini ifade etti.

Hayat Ağacı Derneği 5. Olağan Genel Kurulu’nda, Yönetim ve Denetim Kurulu bazı isim değişiklikleri ile birlikte güven tazeledi. Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ın başkanlığındaki Hayat Ağacı Derneği Yönetim Kurulu, 3 yıllığına yeniden seçildi.

HAYAT AĞACI DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ:

1-Sami AYDIN

2-Ahmet ÖZANDIN

3-Erdal SARILAR

4-Erdal KARACA

5-Kuzubey GÜLER

6-Şadiye ÖZTÜRK

7-Kerim YERLİYURT

8-Bekir Sıtkı EMİNOĞLU

9-Emine Binnur KARACA

10-Recep TAŞPINAR

11-Musa EMMİOĞLU

DENETİM KURULU ÜYELERİ

1-Zekeriya GÜLÜM

2-Nedim TURGUT

3-Abdurrahman GÜNEY

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: