TürkiyeSON - 17.06.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

Hayat Ağacına Kitap Bağışı

Hayat Ağacına Kitap Bağışı
Reklam

HAYAT AĞACINA HİKÂYE KİTABI BAĞIŞLADILAR…

Gazi Osman Paşa İlkokulu, bundan kısa süre önce kumbara ve zarflar ile düzenlediği yardım kampanyasının ardından bu kez de “Hikâye Kitabı Toplama Kampanyası” ile Hayat Ağacı Derneği’ne destek oldu.

Sınıf öğretmeni Yücel Budak öncülüğünde 2. sınıf öğrencileri, okulda kısa sürede 4 koli hikâye kitabı topladı. Öğrenciler, öğretmenleri nezaretinde topladıkları hikâye kitaplarını Hayat Ağacı Derneği’ne teslim ettiler.

Gazi Osman Paşa İlkokulu 2-B Sınıfı öğrencileri, kumbara ve zarflarda toplam 473 TL ile katkı sağladıkları Hayat Ağacı Derneği’ne, bu kez Gıda Bankası’ndan alışveriş yapan ailelerin çocukları için hikâye kitabı yardımı ile destek olmanın mutluluğunu yaşadı.

Gazi Osman Paşa İlkokulu 2-B Sınıfı Öğretmeni Yücel Budak, öğrencileri ile birlikte 3 hafta önce kumbara ve zarflarda biriktirilen yardımları Hayat Ağacı Derneği’ne teslim ettiklerini belirterek, bu sefer ihtiyaç sahibi öğrenciler için “Hikâye Kitabı Toplama Kampanyası” düzenlediklerini söyledi.

Sınıf Öğretmeni Yücel Budak, 5 gün içinde 4 koli hikâye kitabı topladıklarını belirterek, öğrencilerin yardım ettikleri için mutlu olduğunu bundan sonra da Oyuncak Toplama Kampanyası ile Hayat Ağacı Derneği’ne destek olacaklarını sözlerine ekledi

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: