27.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

Hayata Kulaç At Projesi Devam Ediyor

Hayata Kulaç At Projesi Devam Ediyor

Belediyemiz tarafından ‘Hayata Kulaç At’ projesi kapsamında öğrencilerimize yüzme malzemesi dağıtımı yapıldı.

Adıyaman Belediyesi Kapalı Yüzme havuzunda gerçekleştirilen malzeme dağıtımına Belediye Başkan yardımcısı M.Sait Kutlu, Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, , Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdür Vekili Fikret Keleş, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Adıyaman Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün ortaklaşa yürütmüş olduğu proje kapsamında ilkokul 4. sınıfta eğitim gören yaklaşık 300 öğrenciye yüzme malzemesi yardımı yapıldı. “Hayata Kulaç at” projesiyle merkezde bulunan 12 taşra ilkokulunun 4.sınıflarında okuyan öğrencilere Adıyaman Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü yüzme havuzlarında yüzme eğitimleri verilmekte. Proje kapsamında belirlenen ve yüzme eğitimine katılan bu öğrencilerimize bugün Adıyaman Belediyesi tarafından yüzme malzemesi dağıtımı yapıldı.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada ortaklaşa gerçekleştirilen bu projede ki amacının daha önce yüzme havuzu ile tanışmayan öğrencilerin yüzme havuzuyla tanıştırılması ve yüzme öğrenmelerinin sağlanması olduğu belirtildi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.