TürkiyeSON - 23.02.2024 -

Hurda Dozer, Personel Tarafından Revize Edildi

Hurda Dozer, Personel Tarafından Revize Edildi

Servis 408 bin lira istedi, Büyükşehir Belediyesi personeli 94 bin liraya maletti…

Hurda Dozer, Personel Tarafından Revize Edildi

Hizmetlerin daha hızlı, kaliteli ve ekonomik yapılması noktasında personel eğitimine büyük önem veren Malatya Büyükşehir Belediyesi, karşılığını almaya devam ediyor. Daha önce servisin 500 bin lira istediği 2 iş makinesini 100 bin lira harcamayla revize eden Malatya Büyükşehir Belediyesi personeli, şimdi de servisin 408 bin lira istediği hurda bir dozeri 94 bin lira harcamayla kendi imkanlarıyla revize etti.

Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre; Malatya Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Makine İkmal Bakım ve onarım Şube Müdürlüğü ekipleri, ağır bakım için atölyeye getirilen D7-G Dozerin yapılan incelemelerde tamirinin mümkün olmadığı ve hurdaya ayrılması gerektiği kanaatinin hasıl olması üzerine, İkinci El Değerlendirme Ambarında bulunan parçalar, gerekli tamirat ve tadilatlar yapıldıktan sonra bahse konu dozere takılarak, revize edildi.

Büyükşehir Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü ustaları tarafından yapılan revize için toplamda 94 bin lira para harcanırken, ilgili servisler tarafından sadece parçalar için 408 bin lira para istendiği belirtildi.

Akdoğan: Önemli mesafeler katettik

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın kendilerine büyük destek verdiğini belirten Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürü Nevzat Akdoğan, Makine İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü’nün son yıllarda önemli mesafeler kat ettiğini söyledi. Akdoğan, “Belediye Başkanımız bize, serbest piyasada özel sektörün yapamadığı işleri kendi atölyemizde yapabilmemiz için bir hedef gösterdi. Biz de eğitim ve teçhizat olarak personelimizi güçlendirdik. Daha önce küçük bir atölye iken şimdi önemli revizyonların yapıldığı bir ekip kurduk. Daha önce hurdaya ayrılması gereken bir iş makinemiz ile ağır bakım gerektiren bir iş makinemizi personelimiz 100 bin lira gibi bir harcamayla revize etmişti. Şimdi de sadece parçalar için 408 bin lira istenen bir dozerimizi 94 bin lira gibi bir harcamayla revize ettik. Emek ve gayretlerinden dolayı ustalarımızı tebrik ediyor, her zaman bizlere destek olan ve hedef gösteren Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır’a da teşekkür ediyoruz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.