TürkiyeSON - 11.12.2023 -

Huzurevi Sakinlerinin Bayramını Kutladı

Huzurevi Sakinlerinin Bayramını Kutladı

AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Bülent Tüfenkci, AK Parti Malatya il teşkilatı ile beraber yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi huzurevi sakinlerinin bayramını kutladı.
SDKalabalık bir heyetle huzurevini ziyaret eden AK Partililer yaşlılarla sohbet ederek bayramlarını kutladılar. Huzurevi ziyaretinde AK Parti Milletvekilleri Mustafa Şahin ve Av. Bülent Tüfenkci’ye İl Başkanı Hakan Kahtalı ile Kadın Kolları Başkanı Aynur Oğuzhan da eşlik etti.
Burada bir açıklama yapan AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin huzurevlerinin sosyal devlet anlayışını yansıtan en önemli kurumlardan biri olduğunu belirterek, “Bayram ziyaretimize özellikle yaşlılarımızdan başladık, sosyal devlet olmanın en güzel örneğini burada görüyoruz. Burada her renkten, her düşünceden amcalarımız, teyzelerimiz var bizleri kendi evlatları gibi karşıladılar. Bayram ziyaretleri bizim için özellikle büyüklerimizden başlayarak onların hayır dualarını almak için yaptığımız ziyaretlerdir” ifadelerini kullandı.

BİZLERİ MEMUN EDİYOR
Ziyarette konuşan Bülent Tüfenkci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Buraya her ziyarete geldiğimizde buradaki yapılan hizmetlere memnuniyetin hat safhada olduğunu görüyoruz. Bu bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Burada barınan insanlarımız bu toplumun emanetleridir. AK Parti ile beraber bu kurumlara çeki düzen verildi ve her insanın kalmak istediği kurumlar haline geldi. Toplum ilk defa sosyal devletle AK Parti hükümeti zamanında tanıştı ve gün geçtikçe de toplum bu sosyal devlet anlayışına daha çok alışıyor ve memnuniyet oranı her geçen gün artıyor” şeklinde konuştu. Huzurevi sakinleriyle bayramlaşmak için ziyarette bulunduklarını dile getiren AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı da “Buradaki büyüklerimizle hem bayramlaşalım hem de hasbihal edelim dedik. Bu doğrultuda da burada bizleri karşılayan başta kurum müdürümüze ve tüm personelimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d