28.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

İftar sofrasında hakaret mi olur?

İftar sofrasında hakaret mi olur?

Milliyetçi Hareket Partisi ve trenciler.. İşin suyunu çıkardı bay bilge. Şimdi de “trenden inen bir daha binemez” buyurmuş. Trene binmek isteyen kim? Bizim öyle bir derdimiz yok. Sizin tren lokomotifi arızalı olarak park halinde beyefendi.

 

Hareket etmeyen hareket etme ihtimali bulunmayan treni alın sizin olsun. Siz binersiniz saklambaç oynarsınız. Kara tren dönemi kapanıyor binen olmaz korkmayın. Bir başka konu. Ramazan ayı mübarek aydır. Bundan dolayı 11 ayın sultanı denilir. Bu ayda sadece aç kalmak oruç tutmak anlamına gelmez. Elinize dilinize belinize sahip olacaksınız.

 

İftar sofralarında sağa sola hareket edilmez iftira atılmaz. Sizin derdiniz muhalifler ise buyurun hesaplaşmaya. Bunun yeri iftar sofrası olmamalı. PKK ile ortak hareket ediyorlarsa gelecek bu işin sonu. İnsan yıllarca beraber çalıştığı mesai arkadaşlarına böyle hakaret edebilir mi?

 

Diyelim ki bilge hakarette sınır tanımıyor peki pek sayın milletvekili belediye başkanı il başkanı siz nasıl oluyor da alkışlayarak bu duruma onay veriyorsunuz? Bu mudur dava değeri? Ve beklenen karar: “10 Temmuz’da MHP seçimli kurultay yapamaz.” Seçim Kurulu kararı açıkladı. Peki sürpriz mi? Değil.

 

Seçimli kurultay olmayacağını bilge de biliyordu. Derdi zaman kazanmak. Değişim isteyenleri psikolojik baskı altına almak. Eğer bilge kendine güveniyorsa 10 Temmuz için istifa eder ve seçimli kurultay yapar.

 

Mangalda kül bırakmayan bay bilge buna cesaret edebilir mi? Ben inanmıyorum. O sadece iftar sofralarında çamur atar kükrer. Hepsi o kadar. Trencilik oynamak varken niye delegenin karşısına çıksın? Hodri meydan diyordunuz ya buyurun hodri meydan. 10 Temmuza kadar istifa et sayın bilge genel başkan.

 

DOĞAN AY

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.