TürkiyeSON - 26.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

İHANET ETTİĞİNİZ ÜLKEDE RAHATSANIZ?

İHANET ETTİĞİNİZ ÜLKEDE RAHATSANIZ?

Galatasaray Lisesi (Osmanlı Türkçesi: مکتب سلطانی, Mekteb-i Sultânî; Fransızca: Lycée de Galatasaray), İstanbul’un Galatasaray semtinde bulunan bir lisedir. Türkiye’nin en eski eğitim kurumlarından biridir.

Fransızca eğitim vermektedir. Divan Başkanı Hakan Şükür’ün Galatasaray’dan atılmasını oyluyor. Bu tarihe geçecek oylamada önce bu teröristin Galatasaray Spor Kulübü üyeliğinden çıkarılmasını isteyenler ellerini kaldırıyorlar. FETÖ’cü Hakan Şükür’ü ve Arif Erdem’i Galatasaray’dan atmak üzere ellerini kaldıran, onurlu, şerefli, asil Galatasaray Kongre Üyeleri’ni saygıyla selamlıyorum, Vatanseverlik ve Galatasaraylılık duruşunun gereğini yapmışlardır, tebrik ederim. Ama saniyeler sonra Türkiye’yi şoka sokan bir gelişme yaşanıyor ve Galatasaray Kulübü teröre teslimiyetini itiaf ediyor! Terörist Hakan Şükür’ü üyelikten atmak istemeyen çoğunluk ellerini kaldırıyor ve oy çokluğuyla teklif reddediliyor.

Bu güruh bununla yetinmiyor! Önceden hazırlandığı çok belli olan plan dahilinde dinci münafık Hakan Şükür’ün kutlaması Yaşa Mustafa Kemal Paşa diyen İzmir Marşı ile yapılıyor!!!! GS bu Hareketi ile demokrasi uygulamamıştır Vatan Hainlerini Savunmuştur TBMM yaptığını yapmıştır Bütün Partilerin İçinde Olan Vatan Hainleri nasıl Partiler Tarafından korunuyorsa Fransız lisesi yani GS lisesi ve Secilmişlerde Aynısını yapmıştır şimdi GS Türk Milletini Unutmuştur Ayıktırma Zamanı Dört yıldızın yerine fetönün resmini koyma zamanı .İÇERDE

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: