24.05.2024 - Safir Şehir Portalı & Firma Rehberi Teması

İHANET İÇERDE

İHANET İÇERDE

Son Refarandum Seçimlerinde, Malatya 15 Yıldan Beri İlk Dip noktayı buldu Çok Olaylar var AK Parti Kurmayları Pek Ciddiye Almadı. buraya Gelen Genel Başkan Yardımcıları da ya görmemezlikten geldi,yada onlarında bazı AK Parti yönetimi Gibi Doymuşluk ve FETÖ Bağlantı korkuları olacak ki Genel Merkeze ve Sayın Başbakana Bildirmediler.

Sayın Cumhurbaşkanı Bilsin ki Malatya da Kime Çok Güveniyorsa O yanlış Yapıyor öyle ki AK Parti Teşkilatı burda sus pus 15 temmuzdan beri burası ÜS ama ses yok Herkes Malvarlığını kurtarma ve aman bağlantıyı bulmayalar diye O ne derse Kabul ediyorlar.

AK partiymiş Reismiş Umrun da bile değil Çok Önemli Dolaplar dönüyor halbuki AK parti İlk Defa Seçime Girerken Hem Bakanı var hemde Genel Başkan yardımcısı vardı Ama Halka nasıl davranırsan ve Teşkilatına Sahip Çıkmasan Yanlış insanları Makam sahibi yaparsan (Akraba bağı ve ADAMI) O zaman karşılığını bulursun 21 Mayısa Kadar yazacam kim ne yaptı ama önce AK Parti Genel Merkezi ne yapacak bakayım, size kısadan bir hisse sunayım Kazanmak ve kaybetmek ile ilgili umarım Kamil olanlar anlar.

Bir kadın evinden çıktı, evinin önünde beyaz, uzun sakalları olan 3 yaşlı adam gördü. Onlara: – Sizi tanımıyorum ama aç olmalısınız, lütfen evime buyurun ve birşeyler yiyin, dedi. – Kocanız evde mi?, diye sordular. – Hayır, dedi kadın:”Dışarıda.” – O zaman giremeyiz, dediler. Akşam kocası eve geldiğinde kadın olanları ona anlattı. Kocası: – Onlara eve geldiğimi söyle ve onları eve davet et, dedi. Kadın dışarı çıktı ve yaşlı adamları davet etti. “Biz bir eve hep beraber girmeyiz”, dediler. Kadın: “Neden?” dedi.

Yaşlı adamlardan biri cevap verdi: – “Onun adı Zenginlik’tir” dedi, arkadaşlarından birini göstererek. Ve bir diğerini göstererek “Onun da adı Başarı’dır, Ve ben de Sevgi’yim. ve ekledi: “Şimdi eşinle konuş ve hangimizi evinize davet edeceğinize karar verin”, dedi. Kadın eve girdi ve olanları kocasına anlattı. Kocası çok sevindi : – “Ne kadar harika” dedi, “Zenginliği davet edelim, gelsin ve evimizi zenginlikle doldursun”, dedi.

Kadın: “Neden başarıyı davet etmiyoruz?” dedi. O sırada onları dinlemekte olan kızları: “Sevgiyi davet etsek daha iyi olmaz mi?” diye sordu, “O zaman evimiz sevgiyle dolar.” Adam: – Bence kızımızın tavsiyesine uyalım, sevgiyi davet et, Sevgi bizim misafirimiz olsun, dedi.

Kadın dışarı çıktı, sevgiyi seçtiklerini söyledi ve sevgiyi evlerine davet etti. Sevgi kalktı ve eve doğru yürümeye başladı. Diğer iki arkadaşı da ayağa kalktı ve onu takip ettiler. Kadın büyük bir şaşkınlıkla: – Ben sadece sevgiyi davet ettim, siz neden geliyorsunuz?” diye sordu. Yaşlı adam cevap verdi: Eğer siz zenginlik veya başarıyı davet etmiş olsaydınız, diğer ikimiz kalacaktık, ama siz sevgiyi davet ettiğiniz için, ben nereye gidersem, başarı ve zenginlik de benimle gelir.

Gerçekler Acıdır Vessalam

Malatyalı Hakkı Şenyiğit

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.