TürkiyeSON - 09.12.2023 -

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’dan Gündemi Sarsacak Sözler

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım’dan Gündemi Sarsacak Sözler

İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, yazar-gazeteci Nevzat Çiçek, Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Solmazgül’ü Malatya Alperen Ocakları İl Başkanlığında ziyaret etti.

Malatya’da gerçekleşen ziyaret sırasında İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, Büyük Birlik Partisi merhum Muhsin Yazıcıoğlu ile ilgili anılarını anlattı.
İHH Genel Başkanı Bülent Yıldırım, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun “Türkiye gerekirse İsrail’e Askeri müdahale  yapmalı.” sözünü hiç unutmam. Muhsin Yazıcıoğlu başkan Milli ve Ümmet davalarına hep sahip çıkardı ve bi konuda nefsini yenmişti.
Filistin’de ikinci intifada yani direniş Muhsin Başkan sayesinde  dünya kamuoyuna duyrulmuştur.
Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu şehittir. İsrail ve Onun hainleri tarafından öldürüldü.
Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun yeri bende ayrıdır.
Filistin’de Gazze’de Muhsin Yazıcıoğlu Külliyesi vardır. Pakistan depreminde de onarımını yaptığımız bir köye Muhsin Yazıcıoğlu köyü ismi verildi. O köyde doğan çocuklara Muhsin Yazıcıoğlu ismi konuldu.
Türkiye’de milli düşünen samimi yöneticilerimiz hep görünmeyen bir elin baskısına maruz kalıyor.
Bunu artık çözmeliyiz. Ülkemizin vatan aşkını yüreğinde hisseden evlatlarına ihtiyaçımız var.
Şehit Muhsin Yazıcıoğlu ve arkadaşları vatana millete bağlı siyasetçilerimiz.
Biz Türkmenlere sahip çıkmalıyız. Türkmenlerin  Türkiye’den başka umutları yok.
Biz sahip çıkmalıyız.
Şehit Muhsin Yazıcıoğlu hep İHH’nın yanında yer alan bir liderdi.”
Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Alperen Ocakları İl Başkanı Süleyman Solmazgül, ziyarette yaptığı konuşmada şunları ifade etti:
“İHH ve Genel Başkanı Bülent Yıldırım yönetimi hep dünya  mazlumların yanında  yer aldı.
Kuruluşunu hatırlıyorum. Fatih’de bir çatı katında, tavanında yağmur sularını sızdıran bir yerde,  idealist olan vatan ve ümmet aşkı ile dolu 4-5 genç bir araya gelip kurdu ve günümüze taşıdılar çizgisini ve duruşunu hiç bozmadan.
Günümüzün sizin gibi değerli insanlara ihtiyaçı var. Dünya’da yaptıklarınız hayırla ve övgü ile anılmakta. Bosna savaşında, Bosna’nın , Kosova’nın özgürlüğünde  İHH’nın katkısı çok büyüktür. Ümmete yardımınız gurur verici.

Biz Alperen’ler yüreği bu millet için bu ümmet için ve tüm mazlumlar için çarpan kardeş kuruluşlara hep sahip çıkmış ve çıkacaktırda. Nevzat bey ise ilgi ile takip ettiğimiz bir yazarımızdır. Gerek tv proğramlarında gerek de köşeyazıların da İlgiyle ve alakayla dinliyor ve okuyoruz. Kendilerinide bu millet ve ümmete olan alakasından dolayı tebrik ediyorum. Hoca Ahmet Yesevi’den günümüze kadar gelen, Alperen Dergahımızı ziyaretlerinizden şeref duyduk. Dünya Türklüğünün İslam aleminin ve bütün mazlum milletlerin ümidi olmak yolunda elimizden geldiği, gücümüzün yettiği kadar her Zaman IHH’nın ve kıymetli Başkan’ları Bülent Yıldırım’ın yanındayız üzerimize ne düşerse yapmaya hazırız.

Mazlumların hep yanındasınız. Ziyaretinizden gurur duyduk. Ve başkanımız Bülent Yıldırım’ın şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu  için söylediği sözler bizi onurlandırdı.
Şehit liderimiz yüreğimizde kalbimizde yaşıyor.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d