TürkiyeSON - 21.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

İktidarın İl Başkanı O İlin Başbakanı.Peki ya icraat?

İktidarın İl Başkanı O İlin Başbakanı.Peki ya icraat?
Siz Malatya’da AK parti il başkanısınız aynı zamanda Malatya’da Binali Yıldırım’sınız. Ama ne 15 temmuz öncesi ne de sonrası neden sessiz kalıyorsunuz?Bu hainlerin bu deccallerle ilgili bir çalışmanız var mı?Ucu en büyük AK parti yetkilisine de değse ALLAH için VATAN için büyük sorumluluk altındasınız.
Dediğim gibi siz Malatya’nın başbakan vekilisiniz.Bütün Ak Partili belediyeler kamu kuruluşlar STK’lar özel şirketler içindeki yapılanmayı kurumundan öğrenip gerekli yerlere bildirmeniz lazım.Unutmayın darbenin 3. büyük şehri MALATYA ama ne hikmetse siz sayın başkan ve Ak Parti Malatya sessiz olmakla beraber aynı şekilde üç dönem vekillik ve iki dönemdir belediye başkanlığı yapmış başkanlar bu yapıyı bilmiyorsa ifşa etmiyorsa onlarda FETÖ ortaklarıdır.
Bu olay sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi bir işgal durumudur.15 dakikada hayatını (ALLAH’INDA yardımıyla)kurtaran Sayın Recep Tayip Erdoğan dediği gibi bunların dini mezhebi meşrebi ve hele siyaseti hiç olmaz.Ha bir de son zamanlarda modası yakalan FETÖ üyesine Ak Partili siyasetçi iş adamı referans oluyor.Aldığımız duyumlar kim gerçek bir FETÖ referans oluyorsa oda FETÖ’dür.
Malatya İnönü Üniversitesi en çok sahte diploma veren yermiş.Size emniyetten veya istihbarattan 15 temmuz öncesi böyle bir konu iletildi mi?Biliyorum yükünüz çok ağır,ama artık Malatya’da rahat bir nefes almak için nerde ve kimin yakını olursa olsun bütün FETÖ elemanlarını bulup yargıya teslim ettirmelisiniz tabi kalanları.
Vesselam
MALATYALI HAKKI ŞENYİĞİT
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa Alkış dedi ki:

    Ya bunlar 14 yıldır elele kolkolaydılar ne yaptılarsa birlikte yaptılar kim kimi şikayet edecek. AKP de bunlar elele Gönül gönüleler geçin bu işleri

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: