21.07.2024 -Türkiye Son Habercilikte Son

İnönü Üniversitesi de “Diploma Eki Etiketi” Aldı

İnönü Üniversitesi de “Diploma Eki Etiketi” Aldı

Malatya İnönü Üniversitesi, uluslararası akademik ve mesleki tanınırlığı sağlayan “Diploma Eki Etiketi” almaya hak kazandı.

IMG_1238Diploma Eki Etiketi almaya hak kazanan yükseköğretim kurumlarının belgeleri, Ankara Bilkent Otel’de düzenlenen bir törenle üniversite rektörlerine takdim edildi.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ın da katıldığı Diploma Eki Etiketi Takdim Töreninde, İnönü Üniversitesi, diğer yükseköğretim kurumları ile birlikte Diploma Eki Etiketi Belgesini aldı. Belge, İnönü Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik’e teslim edildi.

Diploma Eki Etiketi, öğrencilerin diplomalarına ek olarak verilen tamamlayıcı bir belge olup, Türkiye’de ve Avrupa’da uluslararası akademik ve mesleki tanınırlığı sağlıyor. İnönü Üniversitesinin Diploma Eki Etiketi alması münasebetiyle bir açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Cemil Çelik, “Sağlık başta olmak üzere birçok alanda uluslararası düzeyde başarılara imza atan Üniversitemiz, dün olduğu gibi bugün de ‘Dünya Üniversitesi’ olma vizyonuyla hareket etmektedir. Diploma Eki Etiketi, mezunlarımızın aldığı diplomanın sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da da tanınırlığını artıracak ve İnönü Üniversitesinin ‘Dünya Üniversitesi’ olma vizyonuna önemli bir katkı sağlayacaktır.” dedi.www.turkiyeson.com

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.