TürkiyeSON - 23.01.2022 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

İnönü Üniversitesi Dünyaya Açılmış

İnönü Üniversitesi Dünyaya Açılmış

Mason: İçi Bozuk, Dıştan Çok İyi Görünen, Mutlaka Bağlı Olduğu Soyucu Teşkilatın Hesabına Çalışanlardır. Kendilerini Mutlaka İyi Göstermek için Bizim İle Camiye De Koşarlar. Hayır İşlere Herkesten Fazla Bulunur, Uğraşırlar. Dışarıdan Kuzu Gibidirler. Ancak Teşkilatlarından Kendilerine Bir Emir Geldi Mi, Muhakkak Yaparlar ve Birbirlerine Çok Tutarlar. Genelde İdare Çevrelerine Sokulurlar. Bu Sayede Olup Bitenleri Teşkilatlarına Bildirirler. Ve Teşkilatları İçinde Bulundukları Mevkileri Kullanırlar. Bütün İşleri; Toplumların Başındakilerle Yakınlık Etmek, Renk Vermeden, Kendilerine İnandırarak- Güvendirerek Çok İyi Adamdır Dedirtmek Ve İstediklerini Yaptırmaktır.

 

 

Burada Biraz Malatya’yı Ele Alalım Şu 81 İlin 80 Ayrı Malatya Ayrıdır Tam bir Kuşatma İçersindedir. Rahibi Burada Hahamı Burada Katoliği burada CIA BND EMAY MOSSAD KGB SAVAK GIB Hepsi Burada Bizim (MİT) Var mı Yok mu? Yeni bir Değişiklik Oldu Umarım Yeni Gelen Başkan Türk’tür.

 

Diğer bir konu Yani Müslümanlar gibi oruçlu görünülecek namazlı görünülecek ancak kendi inançlarını gizliden gizliye yaşayacaklardı.İşte her dönmenin de bir Yahudi adının olması ve bugün hala Sabetay geleneklerini yaşayanların varlığı bu gerçeği ortaya koyuyor.Öyle ki dönme nüfusunun en yoğun olduğu yer olan İzmir İstanbul iken Bugün İse Özellikle Önemli Şehirlerde Devam Etmekteler.

 

15 Temmuz Sonrası Bunlara Daha Aktif Olmaları ve Boşalan Kadrolara Bunların Girmesi Sağlandı Adı da Müslüman ve Milliyetçi Devletçi Çizgide Olanlar Yeni Görevdeler İnönü Üniversitesi ve Malatya Ateş İçinde Ya Devletin Gözbebeği İsmi Gibi Milli İse Nerede İSTIHABARAT ve Birde Bu Milletin 2000bin yıllık Geçmişini Bunlar Kirletecek Son Adımları Atıyorlar.ANKARA MİT.

 

VESSELAM

 

MALATYALI HAKKI ŞENYİĞİT

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: