TürkiyeSON - 04.03.2021 -
Türkiye Son   Habercilikte Son

İnönü Üniversitesi’nden darbeye karşı birlik ve beraberlik çağrısı

İnönü Üniversitesi’nden darbeye karşı birlik ve beraberlik çağrısı
Reklam

Ülkemiz, FETÖ terör örgütü tarafından organize edilen menfur, alçak ve hain bir darbe teşebbüsüne maruz kalmıştır. Kahraman ve şerefli milletimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kendi geleceğine sahip çıkarak darbecilerin bu ihanetini yerle bir etmiştir.

 

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Ülkemizin Dünya’da itibarlı, onurlu ve güçlü olmasını hazmedemeyen, dış güçlerin uşaklığını, bu milletin yanında yer almaya tercih eden FETÖ terör örgütü ve tüm paralel yapılanmalar kesinlikle başarısız olacaktır. Bu darbeye kalkışanlar İslam dünyasının, Türk Dünya’sının ve mazlum halkların umudu olan Necip Milletimize diz çöktürmek istemişlerdir.

 

Milletimiz buna izin vermemiştir. Devletimiz en ağır şekilde bunun hesabını soracaktır. Cumhurbaşkanımızın liderliği ile Milletimizin meydanlara inmesi, Türkiye Büyük Millet Meclisimizin, Hükümetimizin, Muhalefet Partilerimizin, tüm Kuruluşlarımızın ve Medyamızın tek vücut olarak darbeye karşı durması ile darbe başarılı olamamıştır. Ülkemiz büyük bir badire atlatmıştır.

Reklam

 

Biz akademisyenler darbeye karşı Cuma gecesinden itibaren milletimizle beraber meydanlardayız. Ülkemizde her şey normale dönünceye kadar hem işimizi yapacağız hem de milletimizle birlikte meydanlarda olmaya devam edeceğiz. Üniversitelerimizden açık ve gizli paralel yapılanma temizlenmelidir. Milletimize geçmiş olsun. Saygılarımızla.

 

İnönü Üniversitesi Öğretim Üyeleri

13702434_10154432178238395_485057581_o

 

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: